Dziadzio Biden kłamie

Obrazek użytkownika Krispin

Black Lives Matter plus poprawność polityczna to wirus, który zabija Amerykę. Czy demokracja to system, w którym rządzą korporacje, a nie przedstawiciele narodu wybrani w powszechnych wyborach? Władze stanu Georgia znalazły się pod zmasowanym atakiem liberalnych mediów i samego prezydenta Bidena po uchwaleniu nowych przepisów wyborczych, z których najistotniejszy jest nakaz identyfikacji wyborcy – do tego potrzebny jest dokument ze zdjęciem (np. paszport lub prawo jazdy). Ten przepis uznano za rasistowski. Dlaczego? Dobre pytanie. Przy głosowaniu korespondencyjnym trzeba wpisać nr dokumentu identyfikacyjnego. Czy ktoś może mieć z tym kłopot? Czy czarni mieszkańcy Ameryki będą mieć z tym większy kłopot niż biali? I kto tu jest rasistą?

Czy pokazywanie dokumentu podczas kontroli drogowej, kupna biletu lotniczego, zakładaniu konta w banku lub przy rejestracji w szpitalu to też rasizm? Dyrektor generalny koncernu Coca-Cola nagle zmienił zdanie w sprawie nowych przepisów wyborczych w Georgii. Dlaczego? Czy w jakikolwiek sposób wiąże się to z faktem, że Chiny to największy rynek sprzedaży jego firmy? Atlanta na cenzurowanym. MLB odwołuje dwie wielkie imprezy baseballowe, organizowane dotąd w Atlancie. Prezydent Biden popiera bojkot tego miasta. Delta Arlines też popiera bojkot. Czy można zmieniać demokratyczne zasady funkcjonowania państwa, dobre zasady, tylko dlatego, że jest się bogatym szefem jakiejś firmy?

Na marginesie, to wypowiedź Bidena: "Znam Xi Jinpinga od dawna. (...) Rozmawiałem z nim wielokrotnie sam na sam. (...) Kiedy zadzwonił z gratulacjami po wygranych przeze mnie wyborach, mieliśmy dwugodzinną rozmowę przez dwie godziny". DWUGODZINNĄ rozmowę aż przez DWIE godziny? Niemożliwe! Nawet sam Chuck Norris, który już dwukrotnie policzył do nieskończoności, miałby z tym problem. Na pewno.
 

Wideo: 
Ocena filmu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:5)

Komentarze

...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1668292