2.000.000.000,- zł - Janusz Górzyński chciał być 7 najbogatszym Polakiem na liście tygodnika WPROST

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty

Jeszcze nie tak dawno Rebeliantka wespół ze swoim bratem hejtowali jak i gdzie tylko mogli ofiarę księdza – pedofila za rzekomo wygórowane odszkodowanie, jakie przyznał jej Sąd. Tymczasem w 2012 r. Janusz Górzyński żądał dwóch miliardów zł tytułem zadośćuczynienia i odszkodowania.

Pazerność ludzka najwyraźniej nie zna granic.

Proszę zwrócić uwagę na wypowiedź Janusza Górzyńskiego w 0:54 i n. min. nagrania. Zdaniem brata Rebeliantki kwota 2.000.000,- zł o którą wystąpił początkowo jest zdecydowanie za niska. Jemu "należą się" 2.000.000.000,- zł (dwa miliardy!).

Przypominam, kto zapomniał, że Sąd Okręgowy w Opolu przyznał Tomaszowi Komendzie 811.533 zł i 12 groszy tytułem odszkodowania i 12 mln złotych zadośćuczynienia za 18 lat niesłusznego pobytu w więzieniu za zbrodnię, której nie popełnił.

Tymczasem Górzyński żąda miliarda tytułem odszkodowania i miliarda zadośćuczynienia. Raptem „tylko” 1233 razy więcej tytułem odszkodowania i 83 razy więcej tytułem odszkodowania.

Na liście najbogatszych Polaków w 2012 r. 6 miejsce zajmował Roman Karkosik z majątkiem wartym ok. 2,4 mld zł (przedsiębiorca, inwestor giełdowy), natomiast na miejscu 7 uplasował się Tadeusz Chmiel ( najbogatszy w Europie Świadek Jehowy – właściciel firmy meblowej Black Red White) z majątkiem wartym 1,7 mld zł. Gdyby Górzyński otrzymał to, co wg Rebeliantki słusznie mu się należało byłby bogatszy od Tadeusza Chmiela o 15%!

Tego się nie da skomentować bez używania słów powszechnie uznawanych za obraźliwe.

Przypominam powyższy filmik, zawieszony ponad 6 lat temu w przestrzeni publicznej po to, by unaocznić hipokryzję Rebeliantki. Z jednej strony wytyka „zaległość podatkową” w wysokości 2 zł 40 gr!, hejtuje „Kasię” za odszkodowanie 2000 razy mniejsze od tego, które chciał jej brat, a z drugiej ciągle powtarza, że Januszkowi należy się „słuszne” odszkodowanie. Ciekawe, ile ta „słuszność” wg niej wynosi? Bo przecież Janusz „słusznie” żądał kwoty równiej 10-letniemu budżetowi miasta, w którym aktualnie mieszka (w 2017 r, w Czechowicach-Dziedzicach mieszkało ponad 35.600 mieszkańców). A że mamy inflację, to pewnie chciałby dziś przyjąć w rozliczeniu jakiś duży BANK. I ewentualnie jakie 20-30 tys. ha Lasów Państwowych plus 2/3 Pustyni Błędowskiej. ;)

Ciekawy jestem, czy ktokolwiek ślepo popierający urojenia obojga Górzyńskich ma pojęcie o apetycie chronicznie bezrobotnego Januszka oraz jego siostry, obecnie na emeryturze wypracowanej jeszcze w PRL-u, bo w III RP praca również jej za bardzo „nie leżała”.

28.02.2021

Wideo: 
Ocena filmu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:6)

Komentarze

Twoją jedyną umiejętnością "prawniczą" są ustawiczne kłamstwa i zniesławianie ludzi.

Wśród twoich cech osobowych - natomiast - na plan pierwszy wysuwa się niesłychana wręcz zawiść wobec innych i publiczne ujawnianie psychopatycznych negatywnych emocji.

Tak. Janusz Górzyński wystąpił o 2 miliardy złotych i uargumentował tą kwotę.

Tylko, że "prawnik" - trudniący się m.in. próbami przejęcia czyichś stowarzyszeń, niszczenia cudzych instytucji i zamieszczania kalumni wobec ofiar systemu - nie jest w stanie sobie wyobrazić, że państwo polskie nigdy nie stanie na nogi jeśli nie zacznie płacić w sposób należyty za niszczenie przedsiębiorstw i naruszanie praw osobistych obywateli (do życia, zdrowia, własności, godności, etc.).

To jest mój jedyny komentarz pod tą notką.

Nie mam zamiaru polemizować z ogłupiałym bucem.

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/wojna-cywilizacyjna-w-prokuraturach-i-sadach-nadal-trwa

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1663164

Państwo polskie stanie na nogi, jeśli każdemu awanturnikowi zacznie wypłacać 2 miliardy ?????

Zajmujesz się może takimi sprawami?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663166

łaskawca

 

i tak łaskawca

krzywdy swoje wielkie

nisko wycenił

jako zadośćuczynienia

bogactw świata całego

nie wymienił

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1663167

Kawałek pustyni, erem z ośrodkiem medialnym w jednym, prorok większy Janusz z telefonem do nieba od wiernej posługaczki mniejszej Krystyny. No, teraz już nie takiej mniejszej. Skoro można było zakładać organizację masońską , to dlaczego nie jawną sektę? Gromiliby mafię szatana, triumwirat i inne takie, mogliby też przytulić sporo pedofilków. Byle daleko od dzieci, bo te poglądy że po komunii już można, to jednak przesada, tak to niektórzy sędziowie ale lud nie jest zbyt wyrozumiały. Trochę strach byłby z fatwami np. wobec rozwódek

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663172

zamieściła w necie materiały kompletnie ją dyskredytujące jako człowieka myślącego. Niestety, tyle szkody, ile narobiła sekta G. w blogosferze i w realnym świecie, gdzie zamiast pomagać ludziom faktycznie potrzebującym zajmowano się urojonymi krzywdami nieroba, długo nie da się odkręcić. 

Zastanawiam się, czy ona miała świadomość, co robi, czy tylko została wykorzystana? 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1663175

To wynika z wielu rzeczy, głównej to kondycji polskiej prawicy (i to mającej się za jakiś elitarny klub!), ogólnych rojeń prześladowczo-politycznych, wykwitu for i blogów, przeplatania się pokoleń, odbicia zdarzeń społecznych i politycznych itp. Dziś jest nawet gorzej, bo weszły święte narracje, wszyscy się porządnie okopali, stary świat zniknął a nowy to postprawda, narzuca się dogmaty polityczne, zasługi czy wiedza przestają mieć znaczenie, prymitywizm i emocje zwyciężają, zarazem jest to nowa kontestacja, taka bardziej altrightowa.

Co do universum G. to w miarę prosto da się znaleźć wyjaśnienie. Najpierw wzajemne indukowanie się w rodzinie aż do granic histerii, idealne podłoże do rozwoju pieniactwa i innych zaburzeń aż po krucjatę quasi-religijną, te wszystkie ich teksty zostały nieco poprawiane o wszelkie możliwe przesady, zarzuty i wykazywanie krzywd a następnie zakute na pamięć co do słowa, co przez lata na ww. określonym podłożu oznacza kompletnie przeprany umysł, przy czym wbrew pozorom KG nie była zdrowsza od JG, takie rzeczy wychodzą z czasem lub w sytuacjach krytycznych, świadomość mogła bywać ograniczona ale poza atakami szału to niezniesiona. Spalanie się przez własną krucjatę nie jest znowuż takie rzadkie, masa malowniczych szurów potrafiła lepiej, jeżdżąc po kraju, wchodząc w inicjatywy itp. ja i tak się dziwię, że to nie poszło dalej a skończyło się na internecie i pieniactwie sądowym

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663183

większości zlotów pozaparlamentarnych ugrupowań pseudoprawicowych. Nawet usiłował zabierać głos, ale ZONK!, zamiast uwielbienia tłumów spotkał się z ostracyzmem, do którego nie był przygotowany. W domu bowiem cokolwiek powiedział, to "obwieszczał", a Rebe skwapliwie zamieszczała w necie jako kolejne "objawione słowo". Nawet był czas, gdy nie można było słowa wątpliwości powiedzieć o cyrku G., bo zaraz stawali w ich obronie z furią w oczach ludzie skądinąd rozsądni. Zastanawiam się, czy Rebe świadomie weszła w to środowisko, by skanalizować aktywność wokół siebie i brata, czy tylko tak wyszło? Moim zdaniem druga opcja - jak widać z jej postów jest za głupia, by wymyśleć taką intrygę. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1663307