Największym przegranym tego weekendu jest Owsiak
Ktoś go właśnie zrzucił z tronu Narodowego Filantropa i to prztyknięciem palców,bo akcja charytatywna to solidarność,empatia a przede wszystkim bezinteresowność!!!
Nie, biznes!...
Łatwogang pokazał hipokryzje Owsiaka (nieświadomie)
Można zebrać ponad 250 baniek bez robienia z siebie klauna, angażowania aparatu państwa, pchania się do polityki...