komisja ds. nacisków

Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

Miesiąc temu pisałem o powiązaniach Ministra Jacka Kapicy z towarzystwem z kręgu Josefa Blassa

, lobbysty żydowsko-polsko-amerykańskiego na rzecz zakotwiczenia firmy GTech, jako głównego leasingodawcy maszyn do gry dla Totalizatora Sportowego. Aby taki kontrakt doszedł do skutku należało:

 

A.    Doprowadzić do wycięcia konkurencji i ustawienia Totalizatora by został głównym „Graczem” na rynku...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Konrad Kornatowski był przesłuchiwany w komisji ds. nacisków. Sens powstania tej komisji i jej działalność nie wniosła dotąd nic, bo rzekome "rozliczenie" PiS po wyborach w 2007r., to tylko chwyt PR-owy dla zagorzałych antykaczystów, którzy na triki dają się w dalszym ciągu nabrać. Były szef policji musi się tłumaczyć, bowiem jest podejrzanym ws. przecieku w aferze gruntowej.

Nie chcę przesądzać...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Widziałem w polityce wiele absurdów, ale głupota posła Karpiniuka przechodzi ludzkie pojęcie - otóż zaproponował, aby przed komisję ds. nacisków stanął o. Tadeusz Rydzyk. W mojej ocenie, pomysł ten jeszcze bardziej kompromituje organ śledczy, powołany przez Sejm.

Głupi pomysł przesłuchania redemptorysty rzucił równie głupi poseł. Naprawdę, patrząc na jego poczynania w komisji i show, które...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Psuj

Sprawa eksperta komisji ds. nacisków, byłego pracownika SB Jerzego Stachowicza, znana jest dość powszechnie. Co prawda niechętnie uwypukla się te jej aspekty, które kompromitują Andrzeja Czumę w roli przewodniczącego komisji, jednak nawet najzagorzalszym zwolennikom PO trudno twierdzić, że ich partia odniosła w sprowokowanym przez Widackiego starciu świetne zwycięstwo.

Dzisiaj miał miejsce...

0
Brak głosów