Treści z tagiem: Kazik Staszewski

Obrazek użytkownika jazgdyni
Idee

 

 

 Ile? To niestety obowiązkowe pytanie, które trzeba zadać każdej prostytutce. I to od razu, na początku. Czasy niestety mamy bardzo nieufne.

 

 

 

  

Złodziej, kurwa i komediant – to przez tysiąclecia najniższe szczeble drabiny społecznej. A co...

4.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:16)
Obrazek użytkownika Budyń78
Kultura

Inne portale, które na pewno przeglądacie, skoncentrowały się na kilku, często wyrwanych z kontekstu wypowiedziach Kazika lub publikują recenzję w duchu „Nie znam się, to się wypowiem”. Ja tymczasem napiszę o piosenkach z nowej płyty Kultu. Całkiem, według mnie, niezłej. Po kolei więc.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Derdziuk! obecny szef ZUS, bohater jednej z piosenek Kazika. Tp ten co kartki na wódkę oddawał niby ...tatowi jak leci w słynnej piosence!
Derdziuk lekką ręką , bez przetargu zlecił IBM, firmie podejrzanej o korupcję w MSWiA kolejną lukratywną dostawę oprogramowania o wartości ok 200 mln zł.
I tak bezczelnie, bez żadnej żenady...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika adriano
Kraj

O sławnych ludziach, którzy myślą samodzielnie

 

Kazik Staszewski *  dołączył do grona artystów, którzy oparli się manipulacjom medialnym i nie wstydzą się być „moherowymi beretami” i  „zaplutymi karłami reakcji”. W tym gronie znajduje się Krzysztof Cugowski, Robert Górski ** z Kabaretu Moralnego...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Są dwa sposoby, aby stać się wrogiem Ideowych Prawicowców. Pierwszy jest oczywisty - działać na szkodę Polski, zwłaszcza w ramach PO i SLD. Drugi, coraz częstszy to... krytykowanie Platformy Obywatelskiej. Wiele razy przekonał się o tym Paweł Kukiz, wczoraj zaś "antybohaterem dnia" stał się dla kilku osób Kazik Staszewski.
0
Brak głosów