Treści z tagiem: Dewianci seksualni

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

 "Zapytaliśmy polityków opozycji o to, czy gdyby to od nich zależało, zdecydowaliby się zamieścić Michała Szutowicza znanego jako "Margot" na swoich listach wyborczych, jeżeli ten wyraziłby taką chęć. – Jeśli pani Margot wyraziłaby taką chęć, to czemu nie – mówi poseł Lewicy Paulina Matysiak.". Podaje Niezależna.pl z dnia 07.09.2020...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

- Mamy w Polsce pełen zakres swobód, tolerancji dla wszystkich, ale gdy narusza się wolności drugiego człowieka, albo prowokuje niepotrzebnie, mówimy "dość". Tolerancja - tak, ale nachalna propaganda i afirmacja pewnych ideologii - nie – powiedział dziś premier Mateusz Morawiecki.

„Ale w momencie, kiedy narusza się – z...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Tak się zastanawiam, czy oni chcą kogoś do siebie i swoich argumentów przekonać czy wszystkich "innych" obrazić?
Rozumiem, że świadomi aktywiści są zainteresowani sianiem zamętu bo bez tego ich nie ma, jednak większości chyba powinno zależeć na czym innym a tak łatwo daje sobą manipulować.

Przeciwko "agresji ideologii LGBT"...

4.4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:13)
Obrazek użytkownika Tezeusz
Idee

Tęczowe flagi pojawiły się na warszawskich pomnikach dziś w nocy. Organizatorzy tej szokującej akcji pochwalili się swoim „dziełem” w mediach społecznościowych. Jak udało nam się ustalić, policjanci już zabezpieczyli flagi i inne przedmioty związane z ideologią LGBT, którymi sprofanowano święte dla Polaków miejsca.

Tęczowe flagi...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Na co stać dewiantów z LGBT ?

Internet, jak pamiętamy, obiegło nagranie, na którym widać popularnego transseksualistę Rafalalę, który brutalnie i wulgarnie zaatakował na ulicy Warszawy nastoletnią dziewczynkę.

W jednym z warszawskich klubów, jak pamiętamy z przekazów medialnych, odbywały się po raz drugi wybory transseksualnej...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Media informują :

Prawa osób LGBT to jedna z osi sporu politycznego między głównymi ugrupowaniami. Kilka tygodni temu politycy PiS krzyczeli "wara od naszych dzieci", teraz mówią już o "kraju wolnym od LGBT". Są na świecie miejsca, gdzie takie słowa wcielane są w życie.
Polska należy do najbardziej "wstrzemięźliwych" w obronie...

3.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:12)