Treści z tagiem: Cezary Dobrowolski alias Zawisza Niebieski

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Od pewnego czasu jeden z piszących tu blogerów zasilił redakcję polskojęzycznego NEon24 gdzie odpowiadać ma za promowanie portalu. To jednak ani o jotę nie wpłynęło na kurs „ścierwoneonówki”, jak słusznie społeczność internetowa ochrzciła antypolski i antyunijny portalik.

Spoglądam na dyżury adminów i już wiem,...

3.45
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:17)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

To najwidoczniej taka tradycja antypolskich swołoczy. Każda, nawet najbardziej bolesna rocznica w dziejach Polski i Polskiego Narodu musi być odpowiednio obes.ana przez samozwańczego „doktora” Oparę i zebraną wokół niego grupę antypolskich nieudaczników.

Tradycyjnie wojna, jaką wydał antypolski renegat...

3.7
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:12)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Nie od dziś wiadomo, że działania niebieskiego adminka polskojęzycznego portaliku generowane są nienawiścią i jeszcze większą zawiścią. Cóż, nienawiść do Polski jest odziedziczona po rodzicach, natomiast zawiść wynika z prozaicznej przyczyny – otóż Zawisza postanowił pisać nie mając ku temu żadnych uzdolnień. Natomiast dysponuje wyjątkowo...

3.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:8)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Od lat najwięcej uciechy sprawiają mi ludzie, którzy bałwanieją do kwadratu.

 

Antypolska fobia adminka polskojęzycznego portaliku na którym bez umiaru szerzona jest kremlowska propaganda osiągnęła kolejny dołek.

Tym razem warszawska złotówa postanowiła poszczuć na PiS rzekomą liczbą limuzyn,...

4.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Jak zwykle przełom do rozpoznania tej jednej z coraz częściej spotykanych chorób psychicznych dała II wojna światowa.

Co prawda zespół amfetaminowy rozpoznano jeszcze w 1938 roku, ale wtedy uważany był za rzadkość, obecną tak naprawdę tylko w naukowych opracowaniach medycznych. Dopiero II wojna światowa, podczas...

3.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Antypolskie szczucie sygnowane przez polskojęzycznego Rosjanina o ksywie Zawisza Niebieski (sporo osób zarzuca mu daltonizm uważając skądinąd słusznie, że właściwym kolorem jest Czerwony) weszło w nową fazę.

 

Jeszcze niedawno admin polskojęzycznego portaliku promował teksty antyPiS-owskie o mniej więcej takim...

4.05
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kultura

Kiedy piszę o polskojęzycznym portaliku mimo woli palce same wyszukują tłumacza google’a tak, by można było tytuł przełożyć od razu na sowiecką inter lingwę, czyli na rosyjski.

 

To tylko słowa wyjaśnienia kierowane do Cezarego Niebieskiego, admina dzielnie walczącego z Polakami.

 

Jako ten...

3.1
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Świat

Przebudzenie kolejnego śpiocha na NP obudziło wściekłe ataki blogerów tradycyjnie będących pożytecznymi idiotami pragnącego odbudować Imperium Zła b. pułkownika KGB.

 

W tekście zatytułowanym Po wysłuchaniu wywiadu z Prezydentem RP w Odessie bloger(ka) Obserwujący Malkontent zawarł(a) kilka pytań....

3.55
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:12)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Upadek I Rzeczpospolitej prócz niewątpliwych nabytków terytorialnych ościennych mocarstw i rekruta (tylko Prusy ze swojego niewielkiego w końcu kawałka I RP do wojska potrafiły zaciągnąć dwakroć więcej, niż kiedykolwiek liczyła sobie armia Rzeczpospolitej) przyniósł także spore problemy.

 

Oto na ziemiach I RP żyło...

4.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:23)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Wątpię, czy jest jeszcze jakiś niezależny obserwator, który obserwując linię propagandową NEon24 mógł uznać, że jest ona chociaż w przybliżeniu propolska.

Nie wiadomo skąd biorący się pośpiech, a może też zwykły brak gotówki na w miarę choćby przyzwoitego tłumacza powoduje wtopę za wtopą. Oto w umieszczonym na tzw. bannerze...

3.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Trudno policzyć, który to już raz środowisko, któremu przed laty popsułem mafijny interesik, próbuje ataku na mnie za pomocą sfingowanych oskarżeń. Niestety, Cezary Dobrowolski znany szeroko jako osoba promująca antypolskie fejki będąc administratorem polskojęzycznego portaliku o nicku Zawisza Niebieski wpisał się w...

3.55
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

To aż niewiarygodne – okazuje się, że potomkowie dawnych neofitów z czasów I Rzeczpospolitej jeszcze dziś mają kompleksy wywołane swoim pochodzeniem.

 

Dzisiaj już jakby mniej przyglądamy się nazwiskom. A przecież jeszcze przed wojną w każdym ziemiańskim domu poczesne miejsce zajmował Herbarz.

Tak naprawdę...

3.15
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:9)