Treści z tagiem: Rebeliantka

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty

Wyzywanie prawników, którzy z jakichś względów nie spełnili oczekiwań Rebe (czyt. nie postąpili wg jej jedynie słusznych zaleceń) lub też słysząc jej odjechane teorie pukają się całkiem jawnie w czoło to najwyraźniej jej modus vivendi (sposób życia) od wielu lat.

Oto przykład jej zachowania, w wyniku którego została wyrzucona z sali sądowej. Rzecz działa się w katowickim Sądzie Okręgowym na rozprawie jej brata w czasie której żądał on od Polaków 2 mld zł – „tylko” po 54,- zł od każdego mieszkającego w Polsce wliczając w to niemowlęta i starców.

Zwróćcie uwagę, że na szyi...

Wideo: 
2.55
Średnio: 2.6 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty

Przed sądem zeznaje powód Janusz Górzyński. Proszę zwrócić uwagę na jego słowa wypowiedziane ok. 6:34 i n.

 

Równie symptomatyczne jest stwierdzenie o jedzeniu, jakie otrzymywał w areszcie – ok. 5:55 i n.

Zdaniem brata Rebeliantki jedzenie było „parszywe” i „przeznaczone dla podludzi”.

Pewne wytłumaczenie stanu reprezentowanego przed sądem (a także w internecie, ze szczególnym uwzględnieniem przestrzeni wirtualnej – vide: wpisy na fb z pierwszej połowy 2020 r. oraz „publicystyka” na NEon24) przedstawia sam Górzyński.

Otóż podczas zatrzymania upadł na...

Wideo: 
2.45
Średnio: 2.5 (głosów:8)
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty

Proszę państwa, nie ukrywam, że mam już dosyć pohukiwań mocno starszawej panienki z Czechowic, atakującej każdego na dodatek w oparciu o materiały wyjęte z nosa. Dlatego zapoznajcie się dobrze z filmem, który demaskuję ją o wiele lepiej, niż jej blogi.

Proszę zwrócić uwagę, że prócz ogromnego ładunku agresji Rebeliantka nie potrafi odpowiedzieć na podstawowe pytanie, zadawane „od zawsze” świadkom, a mianowicie o wiek!

- Muszę sobie przypomnieć!

Kwestię tą powtarza kilka razy (mniej więcej od 1:58 minuty nagrania).

Zwróćcie uwagę i na to, że ani słowem nie...

Wideo: 
2.6
Średnio: 2.6 (głosów:8)