zastanawiające Smoleńsk, cd układanki

Obrazek użytkownika Aniolka
Artykuł

to co mnie w tym art. zastanowiło...

płk Murawiow chętnie dzieli się informacjami m.in. na temat samolotu Ił-76. Zapotrzebowanie ze Strefowego Centrum Ogólnego Kierowania Ruchem Powietrznym na wykorzystanie przestrzeni powietrznej przez samolot, którego dowódcą był mjr Prołow, wpłynęło do Smoleńska o godz. 6.33. ?????? (10.04.2010)

Pułkownik Murawiow wydał zgodę na przyjęcie samolotu. Przy czym, co ciekawe, Murawiow zaznacza, że przy pierwszym podejściu do lądowania załoga iła widziała reflektory wariantu dziennego, ustawione przed pasem startów i lądowań. Mimo to samolot nie wylądował, wszedł na drugi krąg. Pytany o powody tego manewru Murawiow odpowiada krótko: nie wiem.
http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110107&typ=po&id=po01.txt

Ocena polecanki: 
Brak głosów

Komentarze

Ciekawe co znowu knują, bo nie wierzę, że MUrawiow, nagle, przestał bać się Kremla??? Napewno w tej jego otwartości i szczerości jest plan, najwyraźniej, winy kontrolera(kozioł ofiarny), bo Murawiow, między wierszami, wkręcił oficjalnie, zgodę na lądowanie TU 154M, słowami, "proszę kontynuować lądawanie", czy coś takiego, choć nie rozpoznał głosu wydającego to polecenie. Według tej wersji, ktoś próbował powstrzymać, planowane odejście na drugi krąg??? Oczywiście, szukajmy, potrzebnych nam szczgółów, takich jak IŁ??? Nie pozwólmy, wykręcić się prawdziwym zabójcom??? Wszystkie sznurki, wzkazują na zamach??? Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#409286

mnie zastanawia ta 6.33

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#409732