Wypowiedź na FB o Bodnarze

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Notka

Katarzyna Elżbieta Żubkowska

Jest taki lekarz w Polsce, w co trudno uwierzyć, który nie zjadł ani jednej darowanej pizzy, nie wysłuchiwał braw na balkonie i nie przyjął ani jednego pacjenta „przez telefon”, za to od początku „pandemii” prowadzi przychodnię w normalnym trybie i bez maseczki wyleczył z modnego wirusa około 3000 pacjentów. W dobie paranoi takich lekarzy masowo nazywa się „szczurami”, „foliarzami” i „płaskoziemcami”, jednakże z doktorem Włodzimierzem Bodnarem „eksperci” i władza ma kilka zasadniczych problemów

Po pierwsze doktor jest pediatrą i pulmonologiem, czyli zajmuje się leczeniem dzieci i chorób płuc. Po drugie stosuje w terapii lek, przebadany według „staroświeckich” wieloletnich procedur i zarejestrowany od kilkudziesięciu lat. Po trzecie, jego terapia jest skuteczna, a on sam pomimo wielotysięcznych kontaktów z zarażonymi pacjentami, których przyjmował bez maseczki, nie tylko żyje, ale nie ma galarety w płucach.

Jest jeszcze kilka innych problemów z doktorem Włodzimierzem Bodnarem, głównie o charakterze finansowym i ambicjonalnym. Stosowana przez doktora Amantadyna nie posiada patentu, co oznacza, że produkować ją może każda firma i tak się właśnie dzieje. Z oczywistych względów koszt tego leku jest niski i mieści się niemal w przysłowiowych kilku złotych, w rzeczywistości kosztuje od kilkunastu do dwudziestu paru złotych za opakowanie w ilości 50 sztuk. Tani i skuteczny lek jest śmiertelnym zagrożeniem dla leków opatentowanych i firmowanych przez medyczne autorytety, takie jak: Simon, Sutkowski, Grzesiowski, Horban. Wspomniany Simon związany z kilkoma firmami farmaceutycznymi jest szczególnie aktywny w zwalczaniu Amantadyny i doktora Bodnara. Jednocześnie ten sam Simon całkowicie się ośmieszył, prowadząc bezskuteczną terapię eksperymentalną lekami na HIV i malarię, które rzecz jasna 20 złotych nie kosztują. Powszechnie stosowany Remdesivir, z taką skutecznością, jak widać, kosztuje około 10 000 zł za „jednostkę terapeutyczną”.

Wszystko to jest wystarczającym powodem, aby zwalczać i lekarza i lek, ale równie ważne są urażone ambicje profesorów i autorytetów medycyny, których „prosty lekarz” ośmieszył i to kilkukrotnie. Ośmieszył skutecznością i ceną swojej terapii, ośmieszył brakiem maseczki, telefonu i pudełek po pizzy na biurku, w końcu ośmieszył całą tę „pandemię”, czyli prostą infekcję sezonową dającą się leczyć pospolitą pigułką stosowaną od lat.

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jakie to jest potężne zagrożenie dla planów związanych z „nowym ładem”

i znów mówimy o kilku wymiarach. Skoro za 20 złotych można leczyć, to nie trzeba dwoma dawkami za 30 euro szczepić Bóg wie czym, co przynosi szereg skutków ubocznych i nie daje żadnej gwarancji na skuteczność, poza medialnymi wypocinami. Skoro za 20 złotych można powstrzymać „pandemię” stulecia, to można i należy otworzyć szpitale, gospodarkę, korytarze powietrzne, kanał Sueski i wszystkie drzwi od lockdownu. Dlaczego jeszcze się tak nie stało? Tutaj mamy bardzo ciekawą odpowiedź pokazującą, że doktor Włodzimierz Bodnar trafił w miękkie podbrzusze „pandemicznej” propagandy.

Wczoraj w atrakcyjnym czasie antenowym doktor Bodnar nie zostawił suchej nitki na ministrze Niedzielskim i całej „polityce” rządu, podobnie potraktował „autorytety”.

Polecam jego wywiad z Rymanowskim w Polsacie

Pomimo tego „świętokradztwa” do dziś nie ma kontrofensywy ze strony polityków, mediów i „ekspertów”. Dzieje się tak, ponieważ siła argumentów doktora przebija siłę propagandy wyżej wymienionych ośrodków ogłupiających ludzi. W związku z powyższym zastosowano technikę mieszaną. Od czasu do czasu szczuje się Bodnara, żeby nie miał lekko, ale generalnie sprawę się przemilcza, aby przypadkiem ludzie nie przejrzeli na oczy. Dla sowicie opłacanych przez korporacje „profesorów medycyny” i polityków, jest to o tyle niebezpieczna sytuacja, że ludzie do takich cudownych terapii zawsze lgnęli i to niekoniecznie skutecznych, często wystarczyło trochę torfu, aby miliony ustawiły się po życiodajny eliksir. Dla nas, gnębionych i planowo pozbawianych opieki medycznej, jest to jednoznaczny sygnał.

Jeśli oni wyciszają, to my musimy nagłośnić!

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:8)

Komentarze

Brednie, kto to tak świruje? Terapia wg Bodnara nie polega na łyknięciu jednej tabletki o koszcie kilku czy dwudziestu złotych. tabletka nie powstrzyma również pandemii. Stawianie jest przeciwko szczepieniom to nie błąd czy ignorancja tylko objaw kompletnego zrypania z celową dezinformacją.

Oczywiście Rebe łyka wszystkie takie brednie, od chemtrails po 5G, zwł. gdy są w ruskim interesie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1667655

Poza tym, nie pisałam o chemtrails czy 5G. Nie jestem specjalistą od wszystkiego.

EOT

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1667911

Pisałaś. A bo to raz?

Przypomnij swój "raport francuskich oficerów" albo że na włochy zrzucono gorszego wirusa (to wtedy, gdy twój kumpel guru cyprian polak pisał, że tak wg Jezusa zrzucono wirusa w chemtrails)

Przypomnieć? Mnie nie trzeba namawiać, niejednemu warto przypomnieć, co wypisywał parę miesięcy wcześniej

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1667915

W przeciwnym przypadku odszczekuj, prowokatorze.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1667918

W przeciwnym wypadku to możesz nazywać się wariatką, pozwalam. Nie będziesz mi dyktować zachowań.

 

Idee w zasadzie już znane. Wiele się pokrywa z ustaleniami z innych opracowań i raportów.

tak napisałaś a co było na wspomnianym filmiku z tym raportem fr. oficerów? pozwolę sobie przekleić własną opinię

Dajcie spokój ze świrami, to fałszywy materiał o tym, że pandemia jest spiskiem w celu szczepień, zaczipowania, 5G i sprejowania wirusów z powietrza. jeszcze fumigacja i broń elektromagnetyczna, całość zawiera też dawno rozpoznane fejki, łatwe do wyszukana.
 

Powtarzałaś też za dr Hałabałą, że 1) wirusa to chińska broń bilogiczna na Zachód 2)  broń opracowana przez Amerykanów z Chińczykami itp.

Próbowałaś uzasadniać, dlaczego kaczyński to ludobójca żydowski i że osoba czująca się pokrzywdzoną ma prawo nazywać go padłem smoleńskim

 

Nawet niedawno wrzuciła przecież filmik dla szurów o tym, jak przez wirusa wszczepią nam spiskowo czipy, zainstalują anteny 5G i nasprejują z powietrza wirusami, było tez z tą carrie madej jak to nieistniejąca szczepionka wpłynie na DNA (co nawet FB oznaczył jako fake ale Górzyńskiej to nie przeszkadza), wcześniej pisała że na Włochy zrzucono gorszego wirusa w chemtrails, wcześniej że szczepienie na grypę zwiększa zarażenia CoVidem itp. Można więc śmiało uznać, że celowo szerzy fejki

 

czy ktoś jest ciekaw, co taka rebe wypisywała rok temu i później? np. o zrzuceniu gorszego wirusa na włochy (domyślnie spiskowo w chemtrails)? o broni biologicznej? o 5G? albo czy ta ultrakatoliczka powoła się na zdanie Kościoła, czy akurat znów jej nie pasuje?

a kto bagatelizował wirusa? otóż... sama rebe. we wrześniu przeklejała teksty, że to przeciętna infekcja, nic wielkiego i że nie powinniśmy się przejmować. WE WRZEŚNIU. a innym wyciąga teksty z lutego, gdy wszyscy świrowali a sekta chojeckiego to nawet się zamknęła i oczekiwała apokalipsy. sama też wierzy dziś, że to "plandemia" a wszystko jest dla zysku ze szczepionek (co za absurd) . szury oskarżają profesora też o zmianę zdania, że przekupiony przez Pfizer. no trudno nie zmienić zdania, gdy zmienia się sytuacja a w ogóle mówi się na inny temat. ale rebe tego nie zrozumie, wydaje jej się, że coś wynalazła.

 

opisywałem to już wcześniej i to nie raz. np. w komentarzu #1643189

To nie pierwszy raz, gdy @Rebe używa takich pierdół w swojej misji. Nawet niedawno wrzuciła przecież filmik dla szurów o tym, jak przez wirusa wszczepią nam spiskowo czipy, zainstalują anteny 5G i nasprejują z powietrza wirusami, było tez z tą carrie madej jak to nieistniejąca szczepionka wpłynie na DNA (co nawet FB oznaczył jako fake ale Górzyńskiej to nie przeszkadza), wcześniej pisała że na Włochy zrzucono gorszego wirusa w chemtrails, wcześniej że szczepienie na grypę zwiększa zarażenia CoVidem itp. Można więc śmiało uznać, że celowo szerzy fejki

 

Sama przeklejałaś najrozmaitsze pierdoły np. #1643567 z 7 września (!)

W nasze ludzkie życie wpisana jest choroba – zaznaczyła bioetyk.

– Nie tylko ten nieszczęsny COVID, który jest bardzo przeciętną infekcją, która okazuje się wcale nie tak groźna, bo jeśli rzeczywiście zrobimy analizę zachorowań, wykrywalności oraz śmiertelności, to okazuje się, że to są bardzo niewielkie promile, bo w pół roku trwania tej pandemii w Polsce mamy około dwóch tysięcy zgonów, a jak wiemy wszyscy, w Polsce dziennie umiera między dwa a trzy tysiące osób. W związku z tym na pewno nie jest to powód, dla którego ludzie powinni aż tak na siebie warczeć, być agresywni i tak bardzo się obawiać, dlatego że te przypadki są bardzo nieliczne i ludzie zawsze chorowali, będą chorować na różne choroby – mówiła gość TV Trwam.

 

itp.

i jak tam, jesteś dumna z siebie? sprawdziło się?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1667927

Nie ma linków - aktywnych, a w większości to twoje fałszywe rekapitulacje i opinie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1667931

Już? To teraz powiedz, jak to amantadyna za 5zł jest lepsza od szczepień. Łykasz pastylkę po taniości i załatwione, co? A nikt na to nie wpadł, bo zwyczajnie o tym nie wiedzą, jak to wytłumaczyłaś o Izraelu

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1667976

Amantadyna jest do leczenia chorych, a szczepionki powinny zapobiegać zachorowaniu. Przy czym, te obecne są w fazie badań, są dopuszczone warunkowo i tylko na rok. Ich producenci w gruncie rzeczy niczego nie gwarantują. Podobno tylko lżejszy przebieg choroby w razie zarażenia.

https://niepoprawni.pl/comment/1659685#comment-1659685

Informacja Prezesa Urzędu (Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych) z dnia 21.12.2020 r. w sprawie komunikatu Europejskiej Agencji Leków dot. rekomendacji wydania warunkowego pozwolenia na dopuszczenie do obrotu dla szczepionki Comirnaty wyprodukowanej przez firmę Pfizer BioNTech.

(...)

Wpływ szczepień Comirnaty na rozprzestrzenianie się wirusa w społeczeństwie nie jest jeszcze poznany. Na tym etapie badań nie wiadomo jeszcze, ile zaszczepionych osób może nadal być w stanie przenosić i rozprzestrzeniać wirusa. Obecnie nie ustalono, jak długo trwa ochrona zapewniona przez Comirnaty. Osoby zaszczepione w badaniu klinicznym będą obserwowane przez 2 lata, aby zebrać więcej informacji na temat czasu trwania ochrony.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1667977