W 1990 c a ł y narodowy majątek był w rękach Polaków. #3rp wyzbyła się w ciągu jednego pokolenia większości narodowych dóbr za przysłowiowe napiwki, zlikwidowała swój przemysł, wypędziła na poniewierkę swoją młodzież, stała się polityczną kolonią

Obrazek użytkownika wilre
Notka

(  )

Czy czegoś nauczy ich koronawirus?

Jakie będą skutki pandemii dla gospodarki i dla nowego porządku politycznego świata, którego kształtowanie się przyspieszy pandemia? Jak rządzona przez zdrajców i idiotów Polska odnajdzie się w tym nowym świecie?

Nie wiemy jeszcze jak będzie wyglądał świat po pandemii. Czy Włochy upadną gospodarczo? Czy upadek Włoch i Hiszpanii spowoduje upadek Unii Europejskiej? Czy Chiny uporały się ostatecznie z wirusem? Jak poradzi sobie Ameryka?

Zarysy nowego porządku jednak już widać.

Widzimy upadek międzynarodowych instytucji i organizacji. Te, które jeszcze żyją, jak WHO, żyją już na chińskim garnuszku. Ameryka Trumpa już wcześniej zaczęła się wycofywać ze światowego przywództwa, a w miejsce Amerykanów zaczęli wchodzić Chińczycy.

Wirus Korona przyspieszył procesy wymiany przywództwa w świecie. Trwa wojna psychologiczna między USA i Chinami. Oprócz Rosji i Iranu w roli sojusznika Chin pojawiły się Włochy. Sojusz Rosji i Arabii Saudyjskiej ma na celu zniszczenie amerykańskiej produkcji ropy i gazu. Amerykanie, którym udało się w roku 2008 zamieść kryzys finansowy pod dywan nie będą w stanie zrobić tego po raz drugi.

Dolar tym razem upadnie. Unia Europejska polityką klimatyczną i azylancką doprowadziła się do stanu autodestrukcji.

Amerykanie po roku 1945 byli gwarantami porządku światowego. Dzisiaj Ameryka jest pogrążona w swoich problemach i ucieka od roli hegemona światowego.

Skuteczność z jaką Chiny, Korea czy Singapur poradziły sobie z pandemią pokazuje nowych światowych liderów. Następuje powrót państw narodowych, dla których wzorcem i liderem stają się Chiny. Chiny przyszły z pomocą Serbii, której pomocy odmówiła Unia Europejska. Pomoc chińska płynie do Włoch.

(  )

https://itvp.tv/2020/03/26/upadek-ameryki-i-polska-w-swiecie-zdominowanym-przez-chiny-bogdan-kulas/

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:4)

Komentarze

tow. wilre lubi to!

niby jest kojarzony z wyszukiwaniem oszołomskich newsów ale za tym wszystkim stoi przeciez człowiek z konkretnymi poglądami i życiorysem, który ma swoje sympatie a te przecież wpływają na jego tematy. czy może więc dziwić, że pojawiają się i różni aktywiści opcji prokremlowskiej?

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,20145153,prezydent-wreczyl-order-dzialaczowi-proputinowskiemu-to-rasista.html

https://wyborcza.pl/1,75398,20157473,order-dla-antysemity-i-zwolennika-putina-czy-prezydent-wiedzial.html

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/gw-kontrowersyjne-odznaczenie-prezydenta-andrzeja-dudy/j6qvw6

https://www.fronda.pl/a/dr-jerzy-targalski-dla-frondapl-stosujac-koncepcje-dmowskiego-sprzed-stu-lat-latwo-wpasc-w-sidla-putina,72557.html

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1647776

Konflikt amerykańsko - chiński na długo zdominuje światową politykę....

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1648024