ta infrastruktura została zmontowana, NIEaby uratować ludzkość przed „zabójczym wirusem”, ale by wdrożyć strategię wbijania igieł w ramiona 7 miliardów ludzi. To nie jest filantropia.

Obrazek użytkownika wilre
Notka

(  )

Ale zadaj sobie jedno pytanie: kto reklamuje ten nowy cudowny lek i nalega, aby wszystkie 7 miliardów ludzi na tej planecie zostało zaszczepionych? Czy to naukowcy, wirusolodzy i epidemiolodzy, którzy nie mają w tym interesu, a ich osądy opierają się wyłącznie na nauce, czy też są to skonfliktowani biurokraci państwowi, ropuchy zdrowia publicznego i miliarderzy dobroczyńcy, którzy szukają dostępu do osobistej biologii całej ludzkości, aby wpłynąć na zmiany, które według nich spowodują zmniejszenie liczby ludności świata i odwrócenie przewidywanego przyspieszenia zmian klimatycznych? O co w tym chodzi?

...

Czy nie dzieje się tak dlatego, że zidentyfikowali szczepionki jako punkt dostępu, którego potrzebują, aby osiągnąć swoje ambicje? Czy to nie dlatego spędzili dziesięciolecia na tworzeniu infrastruktury krytycznej dla globalnych organizacji zdrowia publicznego, nie po to, aby poprawić życie i zdrowie zubożałych matek i dzieci w Afryce i Indiach, ale aby rozszerzyć i wzmocnić macki tej nowej międzynarodowej szczepionkowej hydry, która może ogarnąć całą ziemię i wciągnąć każdego człowieka w swój obślizgły uścisk.

To nie jest teoria spiskowa. Taka infrastruktura faktycznie istnieje i została znacznie rozbudowana i wzmocniona w ciągu ostatniej dekady. Ale po co?

Twierdzę, że ta infrastruktura nie została z takim trudem zmontowana, aby uratować ludzkość przed „zabójczym wirusem”, ale by wdrożyć strategię wbijania igieł w ramiona 7 miliardów ludzi. To nie jest filantropia. To jest coś zupełnie innego. Coś wyrachowanego, podstępnego i złowrogiego. Ale to tylko moja opinia.
(  )

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:6)

Komentarze

Na szczęście nie tylko Twoja.

Dziękuję, pozdrawiam,

MM

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1669036