Rok 2020 był tylko wstępem do prawdziwej i ostatecznej śmierci Ameryki.

Obrazek użytkownika wilre
Artykuł

(  )

To, czego doświadczyliśmy w minionym roku, jest niewiarygodne. A w każdym rozsądnym świecie powinno służyć jako bodziec dla ludzi do powstania i walki przeciwko wszelkim formom zarządzania przez tych nielicznych, którym pozwolono na domaganie się przestrzegania ich nikczemnych rządów. Obwinianie rządu i tych, którzy nim kierują, jest absurdem, ponieważ to „wy, naród”, poddaliście się i odmówiliście utrzymania i obrony własnej wolności.
Wolność nie może przetrwać w żadnym systemie, który pozwala na istnienie klasy rządzącej, czy to w formie groteskowej reprezentacji czy innej.

Pojęcia poparcia demokracji, lub jak wolą bardzo pogubieni zwolennicy, tego co nazywa się poparciem republiki, są prawie identyczne. Pierwsza z nich opiera się na tym, co nazywa się ochlokracją, podczas gdy druga opiera się na zasadzie rządu „tłumu” za pośrednictwem kilku potężnych ‘surogatów’. Wszystko to opiera się na idei, że ludzie są zbyt głupi, by rządzić sobą, i mogą funkcjonować jedynie poprzez pozwolenie despotycznemu prezydentowi i 535 kryminalnym agentom pośredniczącym z populacji 325 milionów na tworzenie i egzekwowanie wszystkich zasad.

Ten system spowodował ostateczny upadek wolności całego kraju. Na to pozwalali ludzie i dlatego wszyscy stoimy w obliczu końca tego, co zaczęło się jako kraj oparty na wolności jednostki, wynikającej z naturalnych i przyrodzonych praw ludzkości. To nigdy nie wynikało z żadnego dokumentu rządowego, ale zostało przyjęte jako święta doktryna ze względu na zdolność człowieka do rządzenia sobą.

Teraz jesteśmy w kropce. Rok 2020 był tylko wstępem do prawdziwej i ostatecznej śmierci Ameryki.
Po tym, co wydarzyło się w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy, może być trudno pojąć, że „jeszcze nic nie widziałeś”,
ale bez natychmiastowej i zdecydowanej reakcji ludzi, na horyzoncie pojawia się coś znacznie gorszego.
Blokady będą kontynuowane, z tym, że będą bardziej wymagające i ostrzej egzekwowane. Zamykanie firm, utrata pracy i dewastacja gospodarcza będą trwały -  tylko z jeszcze większym zapałem.
Drakońskie rozkazy i mandaty nadal będą z nami tylko większe, a brutalna taktyka egzekwowania prawa przez państwo policyjne ulegnie dramatycznej eskalacji.

Wdrożone zostaną nowe zasady dotyczące kontroli i konfiskaty broni, a ograniczenia w ruchu indywidualnym zostaną znacznie zaostrzone.
Nadzór stanie się jeszcze bardziej szalony, śledzenie i namierzanie stanie się powszechne, a paszporty do przemieszczania się będą powszechne.
Nadchodzi przestrzeganie poleceń rządowych, w tym indywidualnych procedur zdrowotnych i procedur medycznych zarządzanych przez państwo, takich jak szczepienia, z ekstremalnymi groźbami dla tych, którzy ich nie przestrzegają.

Gospodarczy Armageddon pochłonie kraj, ponieważ upadek rynków finansowych, rynków nieruchomości i wszystkich państwowych systemów monetarnych zawiedzie, a w zamieszaniu zostaną całkowicie zrestrukturyzowane z korzyścią dla nielicznych. Bail-out’y nie będą skuteczne, więc bail-in’y spowodują masową kradzież bogactwa i majątku zwykłych obywateli. Konta bankowe zostaną zamrożone, a przestępcy bankowi i państwowi przejmą kontrolę nad większością zwykłych aktywów.

Ponadto choroby i zgony będą się nasilać w znacznie szybszym tempie, a za wszystko obwinią fałszywy „wirus”, którego istnienie nigdy nie zostało udowodnione. To nie będzie trudne do sprzedania przez te złe potwory, które roszczą sobie władzę nad tobą,
ponieważ zatrucie szczepionką, skutki uboczne, straszna choroba, izolacja, zamknięte ośrodki zdrowia, zaprzestanie powszechnej opieki medycznej i procedur, zniszczenie układu odpornościowego i rozpacz społeczna -
zaważą ciężko na tej populacji.

Ponadto, przy jakimkolwiek znaku oporu lub sprzeciwu, uwolnienie ukierunkowanej broni biologicznej mogą posłużyć do pogłębienia przekonania, że śmiertelne patogeny stanowią zagrożenie dla wszystkich, podczas
gdy w rzeczywistości cała ta rzeź byłaby celowo produkowana, aby przyspieszyć plany kontroli, aby przygotować grunt pod wdrożenie totalitarnego społeczeństwa technokratycznego opartego na transhumanizmie.

Jednak nie wszystko jest stracone, ponieważ mamy nadal przewagę; przynajmniej na razie. W tym kraju jest 325 milionów ludzi i raptem nieliczni na szczycie, którym musimy się sprzeciwić. Egzekutorzy szybko staną się bezsilni, jeśli nie tylko ich szefowie będą zagrożeni, ale także ich władza odebrana im przez ogromną liczbę przeciwników ich rządów. Nieposłuszeństwo i brak uległości mas mają kluczowe znaczenie.
Nic wielkiego nie osiągną, jeśli ogół ludzi odmówi przyjmowania jakichkolwiek rozkazów od urzędników federalnych i stanowych, które w jakikolwiek sposób ograniczają lub zabraniają normalnego zachowania. To jedyne rozwiązanie, które wydaje się możliwe. Catherine Austin Fitts w swoim wspaniałym wywiadzie zatytułowanym „Planet Lockdown” opisuje to, co nadchodzi.

To ogromny wysiłek zła, które działa pośród nas, aby zmienić bieg życia na ziemi i tylko walcząc o własną wolność możemy przetrwać i zachować świat nadziei i marzeń zamiast świata śmierci i zniszczenia.

You Ain’t Seen Nothing Yet: The Worst Is Yet to Come, Gary D. Barnett, January 2, 2021

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)