rekord pobito w komisji w Filadelfii, gdzie frekwencja wyborcza wyniosła 138%. Takich cudów nie było nawet za Stalina

Obrazek użytkownika wilre
Artykuł

Czy SN USA zatwierdzi republikę bananową?-widziane z USA

(  )

Dzisiaj już wiemy, że w swing states, takich jak Michigan, Pensylwania, Georgia, Wisconsin, Arizona i Nevada, dokonano gigantycznego oszustwa wyborczego, Wewszystkich tych stanach frekwencja wynosiła ponad 90%, zaś rekord pobito w jednej kom isji wyborczej w Filadelfii, gdzie frekwencja wyborcza wyniosła aż 138%. Takich cudów nie było nawet za Stalina. Masowe głosy oczywiście za Bidenem, oddawali nawet zmarli przed 30 laty. Komisje wyborcze w których wygrał Biden notowały frekwencje powyżej 100% uprawnionych do głosowania. I działo się to wszystko w w swing-states. To się nazywa rozmach i nieprawdopodobna buta. Tak się dziwnie składa, że wszyscy wykryci do tej pory zmarli, głosowali wyłącznie na Bidena. Ani jeden umarlak nie oddał głosu na Trumpa. Czyżby ta nieprawdopodobna popularność Bidena wśród umarlaków, nie była jego wczesnym przywitaniem na tamtym świecie?

Wiadomo już jest, że w Pensylwanii oddano w ciągu tych ośmiu godzin, aż 138 399 głosów na Bidena i ani jednego na Trumpa. Przy jego przewadze wynoszącej ponad 16%, systematycznie i proporcjonalnie rosnącej, jest to wbrew podstawom rachunku prawdopodobieństwa, by Trump nie dostał ani jednego głosu. I tak było w każdym z tych 7 swingujących stanów - już stwierdzono setki, jeśli nie tysiące świadomych oszustw wyborczych.

etc etc etc 

Ocena polecanki: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Tzw. "demokraci" czyli kulturowi komuniści przygotowali ten przekręt wcześniej i zrealizowali pod osłoną me(n)diów...ciekawe co powie w ostateczności SN Ameryki...?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1651947

Niestety ale SN USA niewiele tu może zrobic.Jedynie nakazać ponowne przeliczenie głosów.Unieważnić wyborów nie może

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1651951

2020 Presidential Election Interactive Map

https://www.270towin.com/

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0


„Jedyną rzeczą potrzebną Złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi” – Edmund Burke
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1651964