Pandemia nie pandemia

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa
Wideo

Pandemia nie pandemia, a powikłania poszczepienne nie mają związku ze szczepieniami - świetny komentarz red. M. Sumlińskiego pt."Ujawniamy: jak RZĄD manipuluje Polakami?!"

https://youtu.be/Jym4WF5aL1U?t=619

Ocena polecanki: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:10)

Komentarze

 
Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Alina

#1666801

Fakty i interpretacje faktami i interpretacjami, jeszcze mogłabym zrozumieć, w jakiejś mierze zmanipulowanych i politycznie nakręconych  wyznawców pandemii, ale ...Pospieszalski już został "agentem ruskiego wpływu", kolej na Sumlińskiego. A domorosłym  i portalowym  "demaskatorom"  i wyznawcom propagandy żadna lampka ostrzegawcza  w głowie się nawet nie zaświeciła...Kompletnie żadna ...?

 

Wojciech Sumliński w telegraficznym skrócie o książce "Zapis zarazy"

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1668900

Co NIK może ODKRYĆ w MZ?! "To ruina Polski!" Czy rząd się opamięta? | A. Dziambor

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Alina

#1668863

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Alina

#1668891

Pandemiczne "ALTERNATYWY 4"

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31151&Itemid=100 

Autorka - Katarzyna Treter-Sierpińska 

Fragment:

(...) – Przeglądając różne niezależne media można powiedzieć że większość Europy protestuje przeciwko polityce lockdownu i walczy o swoje prawa! Co robi naród polski? Stoi grzecznie w kolejce w deszczu i czeka na swoją szczepionkę – skomentował jeden z internautów. Dlaczego tak jest? Wystarczy obejrzeć serial „Alternatywy 4”, żeby to zrozumieć. Dzisiejszy naród polski to nie husaria. Bareja pokazał, jacy jesteśmy. PRL i III RP nauczyły Polaków, że najważniejszą umiejętnością jest umiejętność kombinowania. Ci, którzy otwarcie się stawiają, kończą marnie. Ci, którzy kombinują, mogą ugrać o wiele więcej. Mieszkańcy bloku przy ul. Alternatywy 4 wykombinowali, że pokonają gnębiącego ich ciecia podstępem. Jak wykombinowali, tak zrobili i wydawało się im, że wygrali. Ale cieć powrócił. I to na wyższym stanowisku. (...)

Jest tam lista znajomych autorki, ofiar bezczynności służby zdrowia, która pod pretekstem "covid-19" nie robi nic, żeby ratować ludziom życie!!!!! A biorą za to pieniądze!

Czas najwyższy skończyć z tą tragiczną szopką. Wystarczy w ciągu maksymalnie miesiąca wprowadzić zupełnie inny system wynagradzania lekarzy i szpitali.

Płacić tylko za wyleczone przypadki, potwierdzone PODPISEM PACJENTA, a w przypadku  śmierci, podpisem rodziny, opiekuna, urzędnika, że nikt nie ma pretensji do szpitala, lekarza, bo zrobił wszystko co mógł, żeby człowieka uratować. To diametralnie odwróci koszmar, który mamy od czasu, kiedy to towariszczi z PZPR/SLD wprowadzili NFZ i zlikwidowali książeczki zdrowia pacjenta, kładąc łapę na całej kasie, jaka idzie na zdrowie z budżetu państwa i z wpłat każdego z nas. Od kiedy pieniądze, które miały iść "za pacjentem" zostały skierowane na takie ścieżki, na które pacjent nie ma żadnego wpływu, oprócz tego, że ma płacić! A rzeka pieniędzy trafia do aferałów i pewnie niebawem okaże się, że afera FOZZ, czy AmberGold to mały pikuś w porównaniu z aferą NFZ!

Mam nadzieję, że pan prezes PiS Jarosław Kaczyński, albo ktoś ważny z PiS, może nawet prezydent Andrzej Duda przeczytają ten tekst i natychmiast zareagują. Będzie mi bardzo miło, jeśli w ten sposób uda im się uratować od śmierci tysiące własnych WYBORCÓW!!!!!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1671398