( )ostatecznie przetrąceni Smoleńskiem. To wtedy Polaków sparaliżowano lękiem.

Obrazek użytkownika wilre
Notka

(  )

Polacy nie mają dziś dla siebie żadnej własnej formy ani struktury ani nawet woli ich posiadania. Istnieje za to wroga Polakom i śmiertelnie niebezpieczna (patrz liczba zgonów „ponadnormatywnych”) hydra okupacyjna z delegatem „nowej normalności” na kraj, jej antypolskie służby i aparat administracyjny oraz liczne wrogie struktury zagraniczne w tym ponadnarodowe pracujące przeciw nam. Dlatego plandemia wchodzi jak w masło. Smaczku dodaje fakt, że robi ją partia „patriotów”. Prawdopodobnie niepolskich.

Odnotujmy również, że polski kościół, wcześniej jeden z żyrantów wszechkłamstwa smoleńskiego i „pojednania” z Rosją,  podczas plandemii, jako – a jakże – żyrant i tejże, realnie zdradził naród i praktycznie jako nasza opoka implodował na naszych oczach. No cóż, jeśli plandemię i „wyszczepianie” żyruje sam papież? A kościół przez wieki był siłą i moralną ostoją Polaków. Oby się kościół z tego podniósł.

Dla porządku dodam: Smoleńsk najprawdopodobniej cały był i jest kłamstwem (dezinformacją) i to we wszystkich wersjach. Smoleńsk jest tak samo prawdziwy jak zawalenie się trzech wież World Trade Center w wyniku pożaru i samolot, którego nie było, a który rzekomo rozbił się o Pentagon. Jedyne co wiadomo, to, że w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach śmierć poniosło 96 konkretnych osób.

Jak już się plandemia, i wszystko inne (w tym globalna rewolucja marksizmu kulturowego, „wielki reset” itp.), do końca wypali i w ogniu – oby tylko symbolicznym – oczyści, to naród i Polskę będzie można – być może – zbudować od nowa na bazie czystej etniczności polskiej. Kieruję tu do  koncepcji wybitnego polskiego pisarza Tadeusza Korzeniewskiego, niegdyś również blogera tego salonu, dopóki nie zorientował się, że prowadzą go „oszuści narodowi” (jak zaczęli go cenzurować).

Jan Nowak Kowalski 19 kwietnia 2021, 23:29

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:3)

Komentarze

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0


"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć"   George Orwell
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1670526