O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR

Obrazek użytkownika Krispin
Artykuł

Mamy na NP jednego naukowca, a może nawet lekarza - w każdym razie znawcę (nie mylić ze znachorem, choć... kto wie), a na pewno doceńta (wszytkie doceńta jak jeden móż) - który jest entuzjastą szczepień. Ja tam się nie znam, więc szukam informacji, słucham fachowców, zastanawiam się. Jak to się mówi - głupoty nie widać, ale kiedy ktoś się odzywa, to ją słychać. To się nie odzywam w tym temacie i staram się dokształcać. Może lepiej wiedzieć, co mają do powiedzenia prawdziwi znawcy tematu? Może lepiej zadawać tzw. głupie pytania? Mądrości nigdy za wiele. A kto jej szuka, czasem znajduje. Cóż pocznę, że niektórzy wierzą, że wiedzą. Nie grzeszą?

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Argumenty podawane w tym artykule, (oraz inne) były już tu kilkukrotnie przywoływane, w tym także przeze mnie. Niestety mam wrażenie, że  nie o argumenty tu idzie ale o wiarę , wiarę w nieskazitelność koncernów farmaceutycznych i wiarę w jedynosłuszność wszystkiego cokolwiek czyni PIS, a każdy wątpiący w powyższe jest albo wyznawcą teorii płaskiej Ziemi albo  komunistycznym agentem.

Tak czy siak warto przytaczać zalinkowane słowa profesora Zielińskiego, choć będzie to na ogół  rzucanie albo grochem w ścianę albo pereł przed wieprze, no ale może... może jednak komuś poruszy jakiś zwój mózgowy....

PS. Biorąc pod uwagę poruszone działanie wczesnoporonne i sterylizujące tych szczepionek, to jest potężne wsparcie dla ruchu wściekłych macic...Przyznaję, że o tym działaniu wcześniej nie wiedziałam, choć można się było tego po Bilu i spółce  spodziewać, przecież już taki numer wykręcił "sponsorując" ubezpładniające szczepionki  w krajach Afryki i Azji Wschodniej. Teraz pora na resztę świata.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1656445

Święta prawda. Ale trzeba powtarzać. Niektórzy uwazają, że ta "szczepionka" to jeden wielki eksperyment. Pisząc "niektórzy" mam na myśli naukowców i lekarzy, nie takie szaraczki jak my. My tylko patrzymy na to jak na mecz tenisowy. Bolą nas już szyje od kręcenia głową podczas obserwowania piłeczki, przelatującej z prawa na lewo i z powrotem. Problem w tym, że po jednej stronie siatki jest jakby... wiecej zawodników. To taki mecz, w którym po jednej stronie gra 11 graczy, a po drugiej jeden - ni to piłka nożna, ni to tenis. I to ten jeden wydaje się mówić prawdę. Ale goli pada coraz więcej... 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1656678

Nie wierzę, że ten wybitny "naukowiec" jest entuzjastą wyszczepiania, ale płacą jemu to pisze to za co jemu płacą. Ten entuzjasta o którym piszesz jest najbardziej aktywny w przekonywaniu i wyzywaniu krytyków od głupków.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1656457

... skurczybyk jeden . Zdemaskować drania . Napewno chodzi w masce ,a nie jak Grzegorz Braun przykazał .

:-)

PS

http://youtu.be/D-k62WaRDnc

http://youtu.be/fNTVsg0Nmqs

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1656458

Fajny tekst... tego profesora (... no dobra Twó też ujdzie ;) ).

Ja z racji tego, że jestem uczniem, to też chcę się kształcić. Tylko że ja bym z biologii nie tylko matury nie zdał, ale nawet klasówki z 8 klasy. Więc moim zdaniem trzeba tu tylko na wiarę ew. wyczucie lub smak. Bo na słuch, wzrok to raczej nie. Twoje znaleziska może pomogą coś wywwęszyć, ale i tak człowiek traci orientację (... oczywiście nie mówię tu o binarności).

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1656467

Mojego tekstu tu nie ma. To tylko zajawka. może coś jeszcze o tym napiszę. Ta pochwała to zbyt duży kredyt zaufania :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1656676