Jak Gruppenführer SS Gehlen pracował nad pozbawieniem Niemców odium zbrodniarzy. Jego duch unosi się nad niemieckimi służbami

Obrazek użytkownika contessa
Artykuł

I jeszcze jeden tekst o tym jak i dlaczego nikomu nieznani "naziści" zajęli miejsce morderców narodowości niemieckiej w narzucanej przez Berlin narracji o niemieckich barbarzyństwach podczas II wojny światowej:

https://wpolityce.pl/historia/530071-dlaczego-zbrodnie-niemieckie-zaczeto-nazywac-nazistowskimi 

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

- inni z głupoty.

PiS na ten przykład śmiertelnych wrogów, zdrajców i obcych agentów w Sejmie nazywa pieszczotliwie: OPOZYCYJKA lub OPOZYCJUNIA - i nie wiem czy z głupoty czy z premedytacją usypiają tylko w ten sposób czujność Polaków.

Nie wiem jeszcze tylko po ki szwanc Pan Prezydent odpala żydowską kałmukę w Pałacu Prezydenckim - chce Polskę podpalić czy co ?

Ostatnio samego Prezydenta wysłali na wojnę na Ukrainie - nic tam nie załatwił ale przybił sobie choć żółwika z Zelenskim i przywlókł Covida 19 - (tam nikt na wojnę z polityków Europy i Świata nie jeździ ale zawsze jakiś nierozważny musi się znaleźć - szkoda że to nasz Prezydent).

Z chęcią wszyskich z SOP-u od bezpieczeństwa odpowiedzialnych za tą "wycieczkę" pożegnał bym z pracy dyscyplinarką i kopniakiem z całej siły w d*pe butem okutym na czubku w salową blachę (są takie buty robocze na rynku) - tak mocno że but by im z d*py wyciagali operacyjnie.

Dla mnie to nie SOP tylko banda złamanych ch*i. Bardzo nisko SOP wycenił naszego Prezydenta żeby świerzo po wyborach na początku kadencji wysłać go w tak niepewny region. Tam jest wojna.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

#1655142

w stopniu generała majora (generalmajor). Był twórcą skutecznej siatki wywiadowczej na terenie Sowietów. Można usłyszeć o nim podczas zwiedzania twierdzy, która zatrzymała rosyjską ofensywę podczas I wojny światowej - Boyen w Giżycku. Przy okazji polecam wystawioną tam mapę sztabową tamtych terenów z 1937 roku. Dzięki niej została rozwiązana zagadka trapiąca kilka pokoleń mazurskich żeglarzy - kto u licha wynalazł dla wioski nazwę RybiCiul? ;)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1655147

I to bardzo boli, że to robi totalna opozycja, mówiąc o jakiś nazistach z kosmosu.

A przecież Hitler był kanclerzem III Rzeszy Niemiec, a nie z kosmosu. Ale dla debilnej totalnej opozycji to nie ma żadnego znaczenia. Srebrniki judaszowe, odebrały im rozum.Ja ich nazywam folksdojcze piątej kategorii, przeznaczeni do czyszczenia butów Niemców.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1655200

Beznarodowi "naziści" to majstersztyk propagandy niemieckiej...mlode pokolenia im dalej od wojny kupują tę narrrację...
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1655769