Dzieci nie umierają na covid

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Artykuł

Cytuję:
Mamy oficjalne dane z pierwszego półrocza 2020 roku o wieku zmarłych, którym w karcie zgonu przypisano covid-19. Wśród ponad 1500 zmarłych na covid w tym czasie nie ma dzieci w wieku 0-17 lat, dlaczego więc setki tysięcy młodych ludzi naraża się na poważne problemy zdrowotne wstrzykując im nieprzetestowany preparat genetyczny nowej generacji, który spowodował już bardzo wiele zgonów i poważnych konsekwencji zdrowotnych.

---------------------

Proponuję przeczytać całość. To obliczenia, a nie spekulacje.

 

4
Średnia: 3.9 (8 głosów)

Komentarze

Dziś słyszałem/widziałem w telewizji, że równiez szczepionka Johnson & Johnson ma być podawana wielokrotnie. Z tego, co zrozumiałem wcześniej wynikało, że jest to szczepionka "klasyczna", tzn. zawierająca nieaktywnego wirusa. Takie szczepionki mają zwykle jakiś ograniczony "okres ochronny", więc już wtedy wydawało mi się, że zapewnienie, o tym,  jest to szczepionka "jednorazowa" jest wzięte z sufitu. Z kolei z tego co rozumiałem o szczepionkach na platformie mRNA wnosiłem, że powinny działać bez ograniczeń, bo "patogena", tj. białko kolca produkuje organizm zaszczepionego, więc układ immunologiczny uodpornia się "non stop". Teraz czytam, że dzieci nie umierają. I linkowany tekst wydaje się być przekonywujący. Nie wypada juz pytać czy, ale dlaczego tak "bezceremonialnie" ktos nas robi w bolo.

Waldemar Korczynski

#1632521

Znajduje się też tutaj:

]]>https://rebeliantka.neon24.pl/post/161230,szczepionki-na-koronawirusa-od-koloru-do-wyboru]]>

Autor artu, prof. Roman Zieliński zamieścił zamieścił w nim info o rodzajach szczepionek przeciwko koronawirusowi (niesterylizujących), ich istocie, zaletach i wadach.

Szczepionka Johnson & Johnson też jest konstruktem genetycznym, ale DNA. Profesor pisze:

Szczepionki DNA, zwane szczepionkami wektorowymi, uzyskuje się na bazie adenowirusa szympansiego (Astra Zeneca) lub ludzkiego (Sputnik), hodowanego na ludzkich komórkach płodowych. W konstrukcie adenowirusowym znajduje się syntetyczny gen białka S. Szczepionki genetyczne nie zawierają antygenów, dlatego nie spełniają one wymogów definicji szczepionki. Antygen w postaci białka S mamy wyprodukować my sami, występując w roli drożdżowych bioreaktorów. Biorąc pod uwagę to, że wirusy mutują, a mutantów koronawirusa są już setki, a może i tysiące, skuteczność tego preparatu, opartego tylko o jeden antygen, jakim jest białko S, zakrawa na ponury żart.

Profesor podaje też:

Wszystkie szczepionki na koronawirusa to tzw. szczepionki niesterylizujące. Nie uchronią nas one przed zakażeniem, a nawet zachorowaniem. Ich rola polega na tym, aby wywołać odpowiedź immunologiczną, która odeprze przyszły atak intruza lub złagodzi przebieg choroby.

 

#1632542

"dlaczego tak "bezceremonialnie" ktos nas robi w bolo"?

Dlatego, bo mają do dyspozycji takich pałkarzy, jak ten, który ciągle za mną chodzi i negatywnie ocenia każdą moją wypowiedź, niezależnie od jej treści.

Nienawistnik lub płatny faktor.

 

Nb. Tekst prof. Zielińskiego, który przywołałam w poprzednim komentarzu, można też znaleźć w e-booku profesora pt. "Kowidowy zawrót głowy" str. 225

]]>https://ordomedicus.org/kowidowy-zawrot-glowy-czyli-ebook-prof-polok-i-prof-zielinskiego/]]>

#1632554

Przeczytałem oba artykuły. E-book na razie za długi. Znalazlem jednak troche niepokojąca informacjr o Francji.

]]>https://www.money.pl/gospodarka/obowiazkowe-szczepienia-we-francji-nie-t...]]>

I chodzi mi nie tylko o sprawy zdrowotne, ale i prawne. rzecz w tym, ze Francja,, zdaje się, podpisala ustalenia norymberskie (zawsze zapominam własciwej nazwy; kodeks?) z 1947 roku zakazujące eksperymentów na ludziach. Czym w takiej sytuacji Francuzi mają się szczepić? Chyba tylko jedna szczepionka kończy w tym roku rejestracje jako eksperyment. A gdzieś indziej czytałem, że najskuteczniejsza jest Moderna.

Pozdrawiam

Waldemar Korczynski

#1632569