Dlaczego Franciszek Bergoglio zaszczepi Watykan

Obrazek użytkownika Timoteusz
Artykuł

Media katolickie (11 grudnia 2020) ogłosiły, że Bergoglio planuje szczepić swoich pracowników przeciwko COVID-19 w pierwszych miesiącach przyszłego roku.

Komentarz: Dlaczego Bergoglio ujawnia ten plan? Stwarza precedens dla większości populacji, aby zniszczyć instynkt samozachowawczy przed śmiertelnie niebezpiecznymi szczepieniami.

Cytat: „Planowane jest szczepienie szczepionką firmy farmaceutycznej Pfizer / BioNTech (bio-nanotechnologia)”.

Komentarz: Jaką firmę farmaceutyczną reklamuje Bergoglio? Bio-nanotechnologie wykorzystują szczepionkę do ukrytej formy chipizacji! Firma ta znana jest również z wykorzystywania tkanek dzieci zamordowanych w wyniku aborcji, które muszą zostać wyrwane za życia płodu, aby można je było wykorzystać do określonych celów! Nowa szczepionka zmienia genom zaszczepionego człowieka zmodyfikowanym RNA i DNA.

Zadajemy 10 poważnych pytań:

1) Czy istnieje duchowy związek między intronizacją demona Pachamamy w bazylice Świętego Piotra w 2019 r. i COVID-(20)19?

2) Bergoglio ogłosił szczepienia dla wszystkich! Czy i do tej zbrodni, związanej ze szczepieniami, utorowały drogę intronizacja demona Pachamamy i legalizacja sodomii przez Bergoglia? Pismo Święte ostrzega, że karą zarówno za sodomię jak i za chipizację jest wieczny ogień.

3) Jeśli Bergoglio zaleca szczepionkę każdemu, pytamy, czy wziął pod uwagę bardzo poważne ostrzeżenia czołowych ekspertów medycznych w dziedzinie wirusologii, bakteriologii i immunologii, takich jak dr J. Mikovits, prof. S. Bhakdi, dr B. Schiffmann lub inni. Oni wszyscy pilnie ostrzegają przed nową szczepionką, ponieważ zawiera: 1) substancje toksyczne, 2) zmodyfikowane RNA i DNA, zmieniające ludzki genom, 3) hydrożel z nanocząsteczkami!

4) Nowa szczepionka zmienia ludzki genom, co spowoduje unicestwienie rasy ludzkiej! Bergoglio publicznie promuje tę zbrodnię i dlatego ponosi największą odpowiedzialność nie tylko przed Bogiem, ale także przed ludzkością!

5) Nowa szczepionka zawiera również hydrożel z organicznymi nanocząsteczkami. To forma chipizacji ‒ całkowitej kontroli, która wiąże się z utratą wolnej woli i sumienia. Bergoglio ponosi również odpowiedzialność za tą zbrodnię przeciwko ludzkości.

6) Czy Bergoglio zdaje sobie sprawę, że wyrzekając się własnej woli, osoba pozbawia się sumienia i można ją wykorzystać jako narzędzie do najpoważniejszych zbrodni? Jest to forma ostatecznego zaprzedania duszy diabłu. Czy Bergoglio zdaje sobie sprawę, że taka osoba będzie zimnokrwistym narzędziem redukcji, czyli ludobójstwa?

7) Czy Bergoglio zdaje sobie sprawę, że taka osoba nie będzie już mogła dokonać aktu doskonałej skruchy nawet w godzinie śmierci, ponieważ nie ma już własnej woli ani sumienia? Boże ostrzeżenie, że taka osoba znajdzie się w jeziorze ognia, jest dziś niezwykle pilne! W rzeczywistości prawdziwy papież powinien alarmować znacznie silniej niż eksperci medyczni! Bergoglio, jako zawodowy kłamca, postępuje dokładnie odwrotnie: bojkotuje lekarzy, bojkotuje ostrzeżenia Pisma Świętego i cynicznie dąży do wiecznego potępienia dusz, gdy domaga się: „szczepień dla wszystkich”! W ten sposób popełnia najpoważniejszą zbrodnię przeciwko Bogu i ludzkości.

8) Gdyby Bergoglio nie został poinformowany o negatywnych konsekwencjach nowych szczepionek, nie miałby prawa wypowiadać się za czymś, o czym nie wie. Ale jeśli wie o śmiertelnych zagrożeniach, związanych ze szczepionkami, i je promuje, ponosi pełną odpowiedzialność i zasługuje na karę masowego mordercy ludzkości.

9) Drogą do zbawienia jest oddzielenie się biskupów i kapłanów w każdym kraju od odstępczego Bergoglio i przyjęcia linii odnowy, reprezentowanej przez arcybiskupa C. M. Vigano.

10) Bergoglio jest fałszywym prorokiem i każdy, kto będzie mu posłuszny, podzieli jego los w jeziorze ognia, gdzie zostanie wrzucony fałszywy prorok i bestia, a także wszyscy, którzy otrzymali jej znak ‒ chip (Ap 19:20). To Boże ostrzeżenie jest dziś niezwykle pilne. Lepsze męczeństwo niż chipizacja szczepionkami! Albo życie wieczne w niebie, albo wieczna śmierć w piekle! Pracownicy Watykanu i Bergoglio wybrali szczepienia, a tym samym wieczną śmierć w piekle. Bergoliowy Watykan naprawdę stanowi dla nas dziś precedens, ale przerażający!

 

+ Eliasz
Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu

+ Metodiusz OSBMr         + Tymoteusz OSBMr
Biskupi-sekretarze

 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje od BPK

http://eepurl.com/gQZMTD

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 1 (głosów:2)