Boże, pomóż ich pokochać! "Tak, zło dobrem zwyciężaj. Czyli dobrem, ale zwyciężać należy i trzeba!"

Obrazek użytkownika contessa
Artykuł

Bernard Margueritte - "(...) Na miły Bóg, jak pokochać ludzi z opozycji? Jak pokochać tych, którzy się wstydzą, że są Polakami, pragną opuścić Polskę, żegnają się z polskością i którzy - co za tym idzie - gotowi są, nikczemnie poprosić zagranicę o działanie przeciwko własnej ojczyźnie, dlatego tylko, że obecne władze im się nie podobają? Jak mógłbym przebaczyć taką zdradę stanu? Jak mógłbym, ja, który wybrał Polkę, Polskość i Polskę? Jak mógłbym ich nawet zrozumieć? (...) Jak pokochać tych, którzy wolą Polskę na kolanach od Polski mocnej i dumnej, póki oni sami - jako lennicy obcych mocarstw- dobrze na tym wyjdą? Jak pokochać tych, którzy zaprzedali swoją duszę Berlinowi czy Brukseli i dostali za to judaszowe srebrniki, między innymi w postaci tak samo „prestiżowych” jak i nic nie znaczących stanowisk (co i tak nieważne, skoro u władzach UE panuje - jak kiedyś w partii komunistycznych - zasada wyboru kadr według klucza „lepiej głupi, ale posłuszny niż mądry i niepewny”? (...)"...

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Komentarz celny bardzo, ale i smutny - natomiast pytanie zdaje sie otwarte....

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1662762

- ale nie dziwię się Wam bo robi to i nasz Rząd zakładając że to są Polacy -

NIE, NIE i jeszcze raz NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- to są mieszanki narodowościowe i kosmopolityczne z przewagą Żydów.

Polak, nawet ten zdemoralizowany i pod "wpływem" nigdy, przenigdy nie zaatakuje Kościoła.

Lempart n.p. jest Żydówką co już chyba jest wszystkim wiadome. To jest naprawdę zatrważające że co jakiś morderca, gej czy złodziej to okazuje się że jest Żydem.

Nawet ten morderca Kajetan Poznański który zamordował i poćwiartował Polską dziewczynę - to syn prokuratorki - Żydówki Anny Poznańskiej z prokuratury Apelacyjnej (prawdopodobnie jest już na wolności ze względu na stan zdrowia - tak jak Plichta od Amber Gold - tego nikt w Polsce nie kontroluje).

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1662767

Ani nie są za zabijaniem dzieci nienarodzonych jak to chcą komuchy spadkobiercy kacapów, czy folksdojcze z totalnej zarazy, ani nie donoszą na swoją Ojczyznę, jak to robią pruskie partie V kolumny zarazy totalnej, wraz z komuchami.

Nie umiem zrozumieć czemu Polski Rząd Zjednoczonej Prawicy, pozwala na przemarsze potomków banderowców na Polskich ulicach i wykrzykiwanie na tych marszach, antypolskich haseł i znieważania Polski i Polaków.

Jeżeli Rząd Zjednoczonej Prawicy chce ponownie wygrać wybory i rządzić samodzielnie, to musi pokazać Polakom że broni dobrego imienia Polski i zwalcza antypolskie działania przeciw Polsce.

A nie walczyć z rolnikami nieprzemyślanymi decyzjami, gdzie chłopski elektorat jest olbrzymi i który popierał Rząd, a dzisiaj już nie jestem pewny czy dalej będzie popierał Rząd.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1662776

- ktoś wziął wodza "Głaszczący koty" - pod pachy, rozpędził i puścił gołą głową na hitlerowski bunkier aż wodzowi wypadło 10 włosów na samym czubku.

Komuniści wzięli go na zgrany numer "obdzieranych żywcem kotków z futerka" i zadziałało.
Stosują całą paletę metod i prowokacji z KGB aby obalić Rząd - to tylko pięciu posłów potrzeba przeciągnąć.

Tylko patrzeć jak ktoś wmówi "Głaszczącemu koty" - że sutanny księży tkane są z bród młodych, czarnych Żydów (a te biskupie, jasne z bród starych, siwych Żydów) - to dopiero będzie jatka ;)

Już kiedyś sprzedawali i mosty i nawet Kolumnę Zygmunta - ostanio "nasi" podpisali umowę na sprowadzanie Helu-3 z księżyca (to nie żart :)

Rozglądam się za jakąś walizką, tylko nie wiem jaki kierunek obrać.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1662792