Blokada gospodarcza w ramach Covid-19 – prowokacja

Obrazek użytkownika olononame
Artykuł

"Blokada gospodarcza podjęta w większości krajów świata w kontekście tak zwanej pandemii koronawirusa jest dużym błędem, jeśli nie prowokacją w skali globalnej."

 

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:6)

Komentarze

Jak NWO robi z nas niewolników. Zapraszam do dyskusji.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Polacy nie kłóćcie się.

#1635564

"Pojawiły się pierwsze objawy koronawirusa w zaległościach przedsiębiorstw. W kwietniu, pełnym miesiącu lockdownu, nieobsługiwane zadłużenie wzrosło o 572 mln zł, czyli dwukrotnie bardziej niż przeciętnie miesięcznie w poprzednim roku."
źródło https://biznes.interia.pl/firma/news-big-infomonitor-dlugi-firm

Nieodparcie jawi się kwestia koronahisterii na zamówienie. Artykuł przewodni tego wątku jest bardzo trafny, a kolejne skutki tej globalnej prowokacji będziemy oglądali w nadchodzących tygodniach i miesiącach. Tak na prawdę, trupy z szafy zaczną wypadać po upojnej egzaltacji kampanii i wyborach prezydenckich.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Polacy nie kłóćcie się.

#1635761

Cyt: "W związku z kryzysem gospodarczym w następstwie pandemii koronawirusa Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) przewiduje w tym roku większą od spodziewanej ogólnoświatową recesję. PKB strefy euro skurczy się o 10,2 proc., Ameryki Łacińskiej i Karaibów - o 9,4 proc., a USA - o 8 proc."

źródło: https://biznes.interia.pl/gieldy/aktualnosci/news-boston-consulting-group-kryzys

Mającym nadzieję, że nas to nie dotyczy kubeł zimnej wody. Globalizacja to sieć naczyń połączonych i nikogo recesja nie ominie. Przełoży się to również na notowania naszego parkietu giełdowego WIG20. To również nas dotyczy, bo kierunek południowy jazdy na notowaniach wprost przekłada się na kontrakty terminowe i notowania polskiej waluty. Stąd czkawka na kredytach i lokatach gwarantowana. Jeszcze w tym roku doświadczymy głębokich zawirowań. Najbardziej po tyłku dostanie szary obywatel, ten ostatni element w łańcuchu "pokarmowym".

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Polacy nie kłóćcie się.

#1635981

Potwierdzenie kryzysu płynie zza oceanu, gdzie fluktuacja nastrojów przybiera realne kształty: Koniec żartów. Druga fala pandemii

Moja propozycja dla każdego: uciekać od toksycznych aktywów, kierując zasoby i potencjał w rodzinę, kształcenie i podstawowe zabezpieczenie względnej samowystarczalności. Każdy w ramach możliwości i zdolności.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Polacy nie kłóćcie się.

#1635986