Amantadyna nie szkodzi

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Artykuł

Cytuję z Rzepy:

W rozmowie z Radiem Plus Wojciech Andrusiewicz odniósł się też do trwających od wielu miesięcy badań nad amantadyną, które mają potwierdzić lub zaprzeczyć, że amantadyna to skuteczny lek dla osób zakażonych koronawirusem. - Liczymy, że do końca roku badania się zakończą. Wiemy, że na pewno amantadyna nie szkodzi, ale czy pomaga? Tego jeszcze nie wiemy - powiedział.

---------------------------

Dedykuję portalowym fanatykom, którzy uporczywie lansują tezę o szkodliwej amantadynie.

Siedemdziesięcioletnie chłopaki w krótkich spodenkach, to do was.

Rzecznik Ministra Zdrowia powiedział, że na pewno amantadyna nie szkodzi.

A teraz możecie się ugryźć w nos.

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.7 (8 głosów)

Komentarze

z "jedynką" ;)

Wytrwali są w zwalczaniu skutecznych tanich leków ;)

Oni chcą tylko Pfizera :)

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1635296

- "najpierw pilnujmy swoich" !!!!!! 

- potem nastąpił czas pandemii i znikających respiratorów razem z chyba chorym na chciwość ministrem zdrowia Łukaszem Szumowskim. Wiele debat przetoczyło się w mediach o sposobach leczenia  i o tym i o  tamtym aż padły słowa Amantadyna,  Remdesivir, Budezonit - czyli leki do walki z Covidem.

Temat został poruszony w programie TVP "Warto rozmawiać" z J.Pospieszaskim link niżej (najciekawsze w 20-tej minucie i 50-tej sekundzie programu, można przewinąć  - ale i tak trzeba wytrzymać reklamy:)

https://vod.tvp.pl/video/warto-rozmawiac,30032021,52686156

- i o dziwo po tym odcinku program został "zdjęty z anteny".

Cóż się takiego tam stało ? ano padło tam słowo nazwa leku Remdesivr i została podana cena 10 tys.złotych za cykl leczniczy pacjenta !!!!!!!!!!!!

 - który to lek "wygrał" z Budezonitem tylko za 20 zł !!!! - posiadającym taką samą skuteczność w leczeniu a często większą i Amatadyną od lat dostępną na rynku a która była blokowana od samego początku. Tu link do ceny leku Remdesivr: 

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/lek-remdesivir-walczacy-z-koronawirusem-ile-kosztuje-cena-wedlug-koncernu-gilead/hlhecfv

Czy znowu zadziałały najskuteczniej argumenty którym podobno żaden człowiek się nie oprze a liczy się tylko wysokość stawki ? 

- nawet nikt się z niczego nie tłumaczy tak jak w aferze SKOK. Czy Polski Rząd ma własnych obywateli za głupków ?????? czy ma być tak że ta bardziej patriotyczna szajka za obietnicę że nie dokona rozbioru Polski ma mieć przyzwolenie na szwindle z obowiązującym prawem Kalego ? 

- chciałbym aby ktoś Polakom się wytłumaczył z tych dziwnych cyrkowych "volt na linie" i wstrzymanych wszystkich śledztw w sprawie głośnych zbrodni i afer i największej w historii Polski kradzieży nieruchomości w majestacie prawa poprzez stalinowskie prawo o zasiedzenie !!!!! - .to cały czas trwa a szkody sięgają już bilionów złotych !!!!!  

- to po to jest dalej utrzymywany w mocy ten art. 46 paragraf 6 kodeksu postępowania administracyjnego który mówi że: "drugie wysłane pismo urzędowe uznaje się za doręczone" - (nawet wysłane do nieboszczyka - właściciela nieruchomości)  - bo można zgodnie z "prawem" bandytów ukraść komuś nieruchomość a wszystko ma pozory legalności - przecież wezwanie na sprawę o zasiedzenie zostało wysłane i doręczone zgodnie z art. 46 paragraf 6 !!!!!

- to dlatego trwa ta nawalanka z togowymi bandytami  bo jedna banda złodziei wie o szwindlach drugiej i trwa walka hien o padlinę którą wyrywają sobie wzajemnie z pysków ociekających śliną na widok darmowych  łupów z cudzych nieruchomości.

Wiem że ustalili że którzy spadkobiercy się dopatrzą i zdążą upomnieć o swoje (już Ziobro chciał temat zamknąć 30-to letnim przedawnieniem) - to Państwo Polskie ma im wypłacić odszkodowanie ze wspólnej puli - tak że pokoju w Polsce nie będzie dopóki nie zacznie Polska być naprawiana realnie a nie tylko w hasłach wyborczych.

- głosując i wspierając w wyborach PiS nie dawałem zgody na takie postępowanie i takie mnie traktowanie jak głupka i "mięso" wyborcze. 

Za samo to że pozwalają dalej działać tej wołomińskiej PiS-owskiej bandzie z żydowską tamtejszą mafią która poukładała się z tamtejszymi TW-u i komunistami mają u mnie minusa  jak stąd do Raciborza !!!! (tam w Raciborzu mieszkała ciotka Maliniaka z 40-to latka) - i nie wiem czy do wyborów zdąża cos naprawić. 

Wiem że to smutne co tu piszę ale to jest najgorsze że jest to prawdziwe.

Vote up!
0
Vote down!
0

***** tvn.
Aborcja - to kontynuacja Katynia podczas pokoju. To czerwoni mordercy i ludobójcy zachęcają polskie matki do zabijania własnych, bezbronnych dzieci. Pamiętajcie - trauma po tym morderstwie zostaje na całe życie !!!!!!!!!!!!!

#1635308

najcudowniejszy lek

 

obiecać wam mogę

najcudowniejszy lek

czekajcie ufne ludy

świetlany idzie wiek

 

PS Nie leczcie się, nie zaglądajcie do garnka, słuchajcie i róbcie to, co wam mówi i pisze "nie najmłodsza lekarka"!  

Vote up!
0
Vote down!
0

jan patmo

#1635311

może byś w końcu przeprosił dr Bodnara i innych lekarzy za bezczelne twierdzenia, że leczyli pacjentów "szkodliwą" amantadyną?

Vote up!
0
Vote down!
0
#1635313

niezbadany cud

 

przed swym guru

kolana zgina

niezbadany cud

amantadyna

Vote up!
0
Vote down!
0

jan patmo

#1635315

O badania nad amantadyną wnioskowano już w pierwszej fazie pandemii (wiosną 2020 r., w kwietniu), a do podpisania umów doszło dopiero rok później. Badania rozpoczęły się w maju br. (jest to III faza), a ich zakończenie jest przewidziane na koniec kwietnia przyszłego roku.

Zwraca uwagę, że te badania to III faza, bo lek jest znany od 1979 roku.

Szczepionka Pfizera też jest w III fazie badań, które nie są zakończone (termin zakończenia: koniec 2022 r.), a mimo to została dopuszczona do wykorzystywania przeciwko covid-19.

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/agencja-badan-medycznych-o-badaniach-nad-amantadyna

Vote up!
0
Vote down!
0
#1635317

Zanim kogoś pomówisz stan przed lustrem

Vote up!
0
Vote down!
0

Tezeusz

#1635320

EOT

Vote up!
0
Vote down!
0
#1635321

Hahahaha

Vote up!
0
Vote down!
0

Tezeusz

#1635322