A ty w jakim banku jesteś?

Obrazek użytkownika olononame
Artykuł

Zawirowania związane z operacją pn "pandemia" rozwija się zgodnie z założeniami inicjatorów NWO. Czy jesteś pewien swego banku w którym trzymasz oszczędności?

https://biznes.interia.pl/finanse/news-koronawirus-limity

Ocena polecanki: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:5)

Komentarze

PKO BP, polski bank nie będzie ograniczał wypłat swym klientom: https://biznes.interia.pl/finanse/news-koronawirus-limity

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Polacy nie kłóćcie się.

#1636158

tak, wprowadzają duże opłaty przy wypłacaniu gotówki w kasie i gderaja aby bezpłatnie wypłacać w bankomatach - a w bankomatach robią limity wypłat - wszystko po to aby Twoja kase obracać jak najdłuzej, a Ty z tego nic - ot i całe banki

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1636166

Za bankami nie ma co płakać. Może nie są to takie złodzieje jak firmy ubezpieczeniowe ale trzymają się tuż zaraz za nimi.

Nawet w artykule piszą, że w ciągu ostatnich 5 lat zamknięto 15% placówek. Więc jak teraz w ciągu kolejnych lat pójdzie kolejne 15% to tragedii nie robi. Już płaczą aby rząd im z naszych podatków dawał kase i abysmy lepiej przyjęli podwyżki opłat jakie w bankach chcą wprowadzać.

Wiele banków wspiera lewactwo, a np. JP Morgan czy BnpParibas wspierają wprost lgbt, więc niech przestaną wspierać dewiacje, to kasa będzie i nie trzeba będzie podnosić opłat.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1636162

kopia

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1636163

Zostaną same tylko żydo-masońskie. Nie po to Morawiecki ściągnął JP Morgan.. 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1636167

dziadyga

 

tylko na anytpolskim

pedałuje rowerze

ale trzynastą emeryturę

dziadyga bierze

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1636171

Przywołując problem bankowości w Polsce pragnę jedynie zwrócić uwagę zwykłego obywatela na zagrożenia płynące z nieroztropnego wyboru posiadania rachunku bankowego. Większość tych instytucji finansowych, działających w Polsce jest obcych kapitałowo. W sytuacji kryzysu właściciel-matka, podmiot zagraniczny wykorzysta wszystkie możliwości, by ratować centralę. Poszkodowanymi będziemy wszyscy, posiadający aktywa w tych bankach.

Pojawiła się właśnie informacja o nadciągającym tsunami w tym sektorze. "Obecny kryzys to nie jest najgorsze, co może nas czekać. Jeśli w najbliższych latach będą problemy ze spłacaniem kredytów i nie zmieni się podejście państwa do sektora bankowego, dojdzie do katastrofy - ostrzega prezes ZBP."

Cały artykuł dostępny tutaj.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Polacy nie kłóćcie się.

#1636219