230 wierzycieli Amber Gold nie żyje

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa
Artykuł

(...) Jak powiedział PAP we wtorek Józef Dębiński, do tej pory 8 tys. wierzycieli Amber Gold dostało 43 mln 600 tys. złotych.

- Otrzymaliśmy zwrot przelewów z kont, które należały do 961 wierzycieli na łączną kwotę 4 mln 800 tys. złotych. Po zwrocie na każdy adres wysyłamy pismo i próbujemy skontaktować się telefonicznie. Ustalenie nowych numerów kont i ustalenie adresów pokrzywdzonych, to prawdziwa gehenna - powiedział Dębiński.

Syndyk masy upadłościowej Amber Gold dodał też, że według jego ustaleń część pokrzywdzonych przez twórców piramidy finansowej nie żyje. (...)

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/finanse/news-na-moje-konta-wrocilo-4-8-mln-zl-230-wierzycieli-piramidy-fi,nId,5081834#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:7)

Komentarze

Takich piramid pozostało po nie-rządach PO-PSL jeszcze sporo...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1663480

Kto jest winien? Państwo, które zwlekało ze ściganiem wyłudzaczy i chroniło ujawnionych przestępców.

Czy jest już lepiej pod tym względem w państwie polskim? Niestety, tylko troszeczkę. Najbardziej wstrząsające jest to, że główni macherzy takich przekrętów na ogół nadal pozostają bezkarni.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1663533

- ale to że oni są znani i bezkarni bo to ta sama grupa od Art-Be, FOZZ, SKOK Wołomin to to jest prawdziwy szok !!!

Ci główni organizatorzy tego złodziejskiego procederu są w tle i nawet ich nazwisk za bardzo nie znacie bo nie przewijają sie w mediach - choć zajmują się tym od lat.

Zawsze wystawiają tylko zające do łapania Prokuraturze i Policji a ostanio w SKOK Wołomin wkręcili i swoich przeciwników politycznych jeśli tak ich można nazwać aby przy władzy PiS i PO zagwarantować sobie bezkarność.

Wymagało to podzielenia się łupem ale jak widać opłacało się wszystkim.

Tylko Naród Polski i Polska przegrała deklarowaną walkę o uczciwość i transparentność ale to dopiero początek staczania się w przepaść naszej Ojczyzny.

Chciwcom pieniądze zaślepiły rozum.

Tam gdzie są duże i bardzo duże pieniądze nie ma barw politycznych - są tylko uczciwi i złodzieje. Tylko taki tam występuje podział obywateli.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1663540