Zamachy terrorystyczne w Paryżu miały na celu wprowadzenie w Europie inwigilacji

Obrazek użytkownika Archiwum X
Nazwa serwisu: 
Youtube
Cytat: 

Nawet jeśli seria zamachów terrorystycznych w Paryżu, których byliśmy ostatnio świadkami, nie jest operacją typu Fałszywa Flaga, to z pewnością europejski reżim wykorzysta ją tak jak amerykański wykorzystał zamachy z 11 września. Skutkiem tej eksplozji terroryzmu będzie jeszcze większa inwigilacja i zamordyzm, oczywiście w imię naszego "bezpieczeństwa".

 

[video:https://youtu.be/K8vYAILR4mQ]

Link: 
zamach w paryzu prawda,prawda o zamachach w paryzu,zamachy w paryzu
Średnia: 4.1 (4 głosy)

Komentarze

lub krótko mówiąc leming wierzy, że ataków na USA dokonali jacyś Arabowie. Pomijając wątek WTC (choć nic a nic nie uszkodzony paszport "porywacza" znaleziony w palących się zgliszczach jest przykładem tam modelowym) a skupiając się na Pentagonie gdzie wielki Boening się skurczył i uderzył po wykonaniu pętli w akurat remontowane skrzydło skąd zniknęły dokumenty, a nawet bardziej na Pensylwanii gdzie samolot "wyparował" pozostawiając tylko dziurę w ziemi, widać bardziej niż wyraźnie skalę oszustwa. Na ten temat napisano już tysiące artykułów popartych zdjęciami, filmami, obliczeniami i ekspertyzami nie pozostawiających suchej nitki na oficjalnej wersji wydarzeń. Tak było i w Londynie, w Madrycie i dziesiątkach innych zamachów. I tak jest w przypadku Paryża. 

A jeśli chodzi o bardziej historyczne operacje fałszywej flagi, to chyba najbardziej są znane te: atak na radiostację w Gliwicach, Pearl Harbour i Zatoka Świń. 

Vote up!
3
Vote down!
0

Napierw będą cię ignorować ,później będą się z ciebie śmiać, jeszcze później będą atakować, na końcu dopiero wygrasz.
Mahatma Gandhi (1869-1948)
www.nexxblog.wordpress.com

#1500208