RZĄD NIE JEST POLSKI - BO JEST PATRIOTYCZNY


Komentarze

... według tej paniusi w futerku - rząd Pani Beaty Szydło byłby polskim rządem, gdyby nie był patriotycznym i demokratycznym! Czyli takim, który by ślepo wykonywał polecenia Berlina i Moskwy i miał "w głębokim poważaniu" naród polski. Szok!!! Czy ta paniusia siebie słyszała???

Oto typowa ble... ble... styka uprawiana przez obrońców lewacko-platformersko-petrowego koryta.

 

Pozdrawiam,

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1505685

"mego" Duńczyka po "wystąpieniu" tej pańci - jej rodzice powinni zażądać od szkoły, w której była "kształcona" - zwrotu wszelkich wydatków poniesionych na naukę, jako że nic z tej nauki (szkoły?) nie wyniosła.

Ja natomiast sądzę, że ona "kształciła się" tam, gdzie takie poglądy były wciskane "adeptom wiedzy specjalnej".

Pozdrawiam!

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1505757

Futerko, w które była odziana owa paniusia, - nie okryło jej czaszki, bo... przez tkankę kostną prześwitywała wolna przestrzeń, w której zazwyczaj człowiek ma mózg.

Komentarz "Twojego" Duńczyka może byłby trafny, gdyby owa "pańcia" rzeczywiście pilnie kształciła się w komunistycznej szkole średniej. Tak na moje oko... zamiast "łykać wiedzę", - chodziła z kolesiami na wagary z butelką "jabola" w ręce, a w szkołę rzucała kamieniami, choć miała do niej "pod górkę". A że szkoła była państwowa, to jej rodzice nie wyasygnowali nawet złamanego grosza na jej edukację. Więc nie mają czego zwracać.

Natomiast jeśli Ty uważasz, że jest absolwentką... szkoły specjalnej (np. Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu i Leninizmu), to by się to Twoje stwierdzenie świetnie wpisywało przy określeniu prowieniencji KOD-owców.

 

Serdeczności dla Ciebie Katarzyno i "Twojego" Duńczyka.

  

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1505781

Podejrzenia, co do edukacji KO(n)D(onków) na WUML-u mam prawie od początku powstania tej "formacji". Być może dałoby się to jakoś udowodnić. Ale - czy rzeczywiście musimy "badać" - skad wzięli się w Polsce zdrajcy? Jurgieltnicy? Czy, ostatecznie "pożyteczni idioci"?

Ważne, aby ich było jak najmniej! Może zechcieliby poszukać jakiegoś "lepszego", "demokratycznego kraju". Osobiście sugerowałabym Niemcy, Rosję, Szwecję... Skoro tak bardzo "cierpią" obecnie w Polsce, może mogliby "niecierpieć" i po prostu - opuścić naszą Ojczyznę. Czego życzę im - z całego serca!

Pozdrawiam najserdeczniej - Ciebie i Evę!

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1505807

... za pozdrowienia i dobre słowo.

Ale obawiałbym się posłania na banicję łobuzów, którzy kreowali III RP. Jeśli byśmy ich pogonili poza granice RP, to dopiero by się zaczęło! Oni to bowiem czując się bezkarnymi i nie podlegającymi juryzdykcji polskiego prawa - robiliby dokładnie to samo, co diaspora żydowska w Stanach Zjednoczonych wobec Polski do tej pory. Zatem jestem zdania, by ich postawić w Polsce przed sądem i sprawiedliwie osądzić. Już Zbyszek Zibro o to zadba.

 

Pozdrawian Cię Katarzyno serdecznie,

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1505809