Ż.K.

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Oto sprawiedliwość po poznańsku: ponad 170 000 tysięcy wyegzekwowali błyskawicznie, od listopada nie zdołali rozpatrzyć sprzeciwu od wyroku.

W notce https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/jak-obiektywny-sad-zalatwil-michalkiewicza opisałam, jak Sąd Okręgowy w Poznaniu obciążył Michalkiewicza kwotą 150.000 zł na rzecz Ż.K. - ofiary pedofila, która poczuła się urażona komentarzem Michalkiewicza do...

3.2
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (17 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Mimo kilku zapytań prasowych nie udało mi się do tej pory dowiedzieć, z jakich powodów został wyłączony dotychczasowy skład orzekający, przydzielony do sprawy skargi kasacyjnej Chrystusowców. W środę otrzymałam z Biura Prasowego Sądu Najwyższego lakoniczną odpowiedź o treści: "Postanowienie o wyłączeniu sędziów z dnia 9 stycznia 2020 r. wydane zostało po rozważeniu materiału, łącznie z...

3.15
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (14 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

"Wyborcza" wymyśliła, że słynna już teraz "Kasia" (Ż.K.) - ofiara pedofila - była więziona przez swojego prześladowcę. Informacje te wbrew ustaleniom prokuratury i sądów są powielane przez media mainstreamu, lewackie portale oraz od kwietnia ubiegłego roku na specjalnym blogu na FB pod nazwą @KatarzynaBlog. Przyjrzyjmy się bliżej tej lewackiej bajeczce.

Cytat z "Kasi": "Każdy dzień z tych...

2.85
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.9 (7 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Motywacja Jarosława Głuchowskiego - adwokata ofiary pedofila "Kasi" (Ż.K.) jest wysoka. Jego honorarium jest zależne od wywalczonych dla "Kasi" kwot. Sprawdźmy, ile już zarobił.

I.

14.400, – zł jako zwrot wynagrodzeń pełnomocnika powódki w sprawie Ż.K. przeciwko Chrystusowcom (wyrok Sądu Apelacyjnego w Poznaniu z dnia 2.10.2018 r.)

/cytuję fragment wyroku:

w sprawie niniejszej – jak wyżej...

3.15
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (10 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Ż. K. - ofiara pedofila - wystąpiła do Michalkiewicza z żądaniem zapłaty kolejnych 150 tysięcy złotych. Tym razem za naruszenie dóbr osobistych w postaci prawa do prywatności poprzez podanie jej prawdziwego imienia i nazwiska.

Więcej szczegółów tutaj:

http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4604

O poprzedniej kwocie 150.000, zasądzonej zaocznie, opublikowałam tekst w "Warszawskiej Gazecie".

...

3.35
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.4 (23 głosy)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Ofiara pedofila, byłego zakonnika-chrystusowca, walczy z Kościołem Katolickim. To bezsporne. Prowadzi na Facebooku blog pod tytułem: „Skrzywdził mnie w dzieciństwie ksiądz, teraz krzywdzi Kościół Katolicki”. Na blogu zgłasza mnóstwo bezzasadnych pretensji do KK. Wspierają ją lewackie media i organizacje. Być może jest manipulowana, z czego nie zdaje sobie sprawy.

20 grudnia Sąd Najwyższy orzeknie...

3.45
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.5 (12 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Czy Sąd Najwyższy stworzy precedens w sprawie odszkodowań dla ofiar „kościelnej” pedofilii?

W ostatniej notce pisałam o tym, że 4 września odbędzie się w Sądzie Najwyższym posiedzenie niejawne w składzie jednoosobowym w sprawie przyjęcia lub odmowy przyjęcia skargi kasacyjnej Zakonu Chrystusowców od wyroku Sądu Apelacyjnego w Poznaniu z dnia 2.10.2018 r. Sąd Apelacyjny utrzymał w mocy wyrok Sądu...

4.2
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (10 głosów)
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

26 sierpnia w  Sądzie Najwyższym  skierowano na posiedzenie niejawne w dniu 4 września br. skargę kasacyjną Zakonu Chrystusowców od wyroku Sądu Apelacyjnego w Poznaniu z dnia 2.10.2018 r. Sąd Apelacyjny utrzymał w mocy wyrok Sądu Okręgowego, w którym na rzecz powódki Ż.K. zasądzono   od Zakonu zadośćuczynienie za krzywdę w  kwocie 1 mln złotych z odsetkami  oraz comiesięczną rentę w wysokości 800...

3.7
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.7 (13 głosów)