zbiegi okoliczności

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

8.10.2014 portal wPolityce.pl pisał :

"Grupa rodzin zwróciła się do prezydenta Bronisława Komorowskiego ws. budowy pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej. Z kolei komitet społeczny budowy takiego pomnika wystąpił w tej sprawie do prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz."

 

Dziś portal wPolityce.pl publikuje atrykuł Marka Pyzy :

 

„Choć brzmi to niezwykle sensacyjnie i żałośnie jednocześnie,...

4.8
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (23 głosy)
Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Wszystko co się zdarzy w Polsce z udziałem partii miłości – okazuje się... przypadkiem i w ogóle dziwnym zbiegiem dziwnych zbiegów okoliczności !

Przypadkiem były wszystkie afery i wpadki PO – przed i po objęciu przez Tuska funkcji premiera, a już po 10 kwietnia 2010 r. czyli po Smoleńsku, wysyp tych zbiegów zbiegów okoliczności zaczął przytłaczać. No qoooźwa – autentyczna pandemia  nęka premiera...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PP
Idee

Jakoś tak się złożyło, że o przyjęciu projektu zmian do „ustawy szczepionkowej” dowiedziałam się późno - ok. 16 lipca. Zaciekawiło mnie, który poseł ośmielił się zagłosować inaczej niż WSZYSCY pozostali. Sprawdziłam: Marek Sawicki.

Zastanawiałam się nawet, czy aby nie poniesie za to kary, więc gdy usłyszałam o „taśmach prawdy” i dymisji p. Sawickiego, nie byłam zdziwiona, raczej zaskoczona, że...

0
Brak głosów