wolność wypowiedzi

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Felietony prof. Zybertowicza prowokują we mnie rozmaite skojarzenia. Pisząc o trollach z profesorskimi tytułami i o urzędnikach z MS, którzy tezż za trollowanie się wzięli, wprowadza rozróżnienie na trolli jawnych i ukrytych, czyli na tych którzy się nie wstydzą i tych, którzy wstydząc się tego i ukrywają te postępki, a następnie cytuje Sokratesa w tej kwestii.

"Otóż filozof ten /.../ , że...

4.95
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Niedawno jakiś komik niemiecki wywołał skandal międzynarodowy obrażając wulgarnie prezydenta Turcji, Erdogana i sprawą zajął się sąd a Erdogan wygrał. Erdogan nie jest może wzorem demokraty, ale tego rodzaju dowcipasy, na tak żenującym poziomie nie mają prawa pojawić się w przestrzeni publicznej. Na grillu, proszę bardzo, można sobie używać.

Ale to nie jest tak banalna sprawa jak by się mogło...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)
Obrazek użytkownika miarka
Idee

Samą ideę, by zrobic konstytucyjny porzadek z mediami popieram. Ja też twierdzę, że media to klucz do odzyskania Państwa, do odzyskania suwerenności Narodu. Media nadające na rynek publiczny nie mają wolności tak jakby działały w ramach wolnego rynku. Działają w strefie publicznej, czyli strefie będącej niezbywalną własnością narodu. Owszem, mogą otrzymywać licencje na określone ściśle rodzaje...

2.8
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.8 (7 głosów)
Obrazek użytkownika Warszawa1920
Blog

Mam wielką prośbę do Was o uruchomienie Waszych możliwości działania, Waszej wiedzy, Waszej zdolności analizowania oraz oceny rzeczywistych intencji w poczynaniach aktualnego reżimu, Waszych umiejętności poszukiwania prawdy – i spróbowanie dotarcia do prawdziwych celów grupy Anonymous w Polsce.

 

Jak wszyscy tu wiemy (powstała na ten temat spora blogografia), rząd już od jakiegoś czasu próbuje...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika ooone
Kraj

Mysle, ze nalezy podjac wysilki w celu wprowadzenia nowelizacji prawa o emeryturach dla funkcjonariuszy policji panstwowej. Winnym zachowan przestepczych w czasie spelniania obowiazkow sluzbowych, emerytura nie przysluguje.

Niech sobie na starosc zdychaja w rynsztoku.

A poza tym ja jak zdarta plyta:

http://niepoprawni.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=675

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Blog

 Witam
 

Niniejszy post jest wynikiem dyskusji wokół tekstu blogera Jaacek2, który opisał rzekome zbiorowe samobójstwo w Dopiewie k. Poznania. Cały tekst okazał się jedną wielką nieprawdą, ale zdążył roznieść się po internecie... jednych wprawiając w osłupienie, innych w gniew a jeszcze inni wyrażali wprost swoje wątpliwości. Sam autor popełnił drugi tekst, w którym przyznał się do...

0
Brak głosów