Teraz my

Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Czterech rannych, trzy eksplozje w ciągu trzech tygodni w Krakowie... Czarna seria! Ta sama pora - około godziny 9-tej rano. Ten sam rejon miasta. Eksplozje nie zabijają, tylko ranią. Zastraszają, przerażają. Domowej roboty ładunki wybuchowe podkładane są pod domami czy garażami wybranych osób, prowadzących jakąś działalność gospodarczą. Jednemu z rannych kilka miesięcy temu miano grozić...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

Działo się to dobrych kilkanaście lat temu. Pracowałem jako inspektor prawny w resorcie budownictwa. Moją najwyższą szefową była wtedy Barbara Blida.

Nie pamiętam już, jaka ustawa był wtedy na tapecie, ale dość na tym, że w związku z pracami nad jej ostatecznym kształtem zostałem jako pełnomocnik Ministra wysłany do Urzędu Rady Ministrów na uzgodnienia międzyresortowe.

 

Było to dosyć...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Pierwszym i niekwestionowanym jest oczywiście doktor G. A kto następnym? Na to, jakże chlubne miano, zasłużył sobie Stanisław Łyżwiński. Robienie z siebie ofiary kaczystowskiego i ziobrowego reżimu nie wyszło mu jednak najlepiej. Kiedy oglądałem wczoraj program "Teraz My!" miałem wrażenie, że były polityk Samoobrony oprócz tego, że robi dobrą minę do złej gry, trzyma się całkiem nieźle, pomimo...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Wrócę jeszcze na chwilkę do wczorajszego programu "Teraz My!". Postawa Janusza Palikota szczególnie mi utkwiła. Nie chodzi mi o jego błazeństwa, skandale, wyznania "gejszy". Prędzej o pewną postawę, która rzutuje na część społeczeństwa. Dodam - naganną i skrupulatnie przemyślaną, wynikającą z mentalności i wychowania, a może jego braku.
Poseł PO wczoraj wzruszył mnie dogłębnie. Opowiadając o...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Czekałem z notką o czwartkowym wybryku premiera do czasu, aż przeprosi. I bardzo dobrze, że przynajmniej w tej kwestii zachował się dojrzale, rozważnie i mądrze. Chciałem zauważyć, że nowy rzecznik rządu popełnił wczoraj wtopę i pogrążył premiera. Nie chcę nawet myśleć, co by było, gdyby w okresie rządów PiS podobnie zachował się Jarosław Kaczyński. A dostało mu się za to, że nie było go na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Wielki ubaw miałem wczoraj wieczór, gdy oglądałem program "Teraz My", w którym brał udział Bronisław Komorowski. Reporterzy chcieli sprawdzić, czy marszałek Sejmu wraz z kierowcą przestrzegają przepisów ruchu drogowego.

 Przecież nie tak dawno PO chciała wręcz zlinczować Kurskiego za szybką jazdę i kompromitowanie urzędu posła. Wszystko pięknie, gdy się to wytyka tylko innym.

Nie tak dawno...

0
Brak głosów