Teatr Stary

Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Kraj

Zerwane przedstawienie w krakowskim Teatrze Starym to protest przeciwko obsceniczności. Na razie nic nie wiadomo czy spektakl zszedł z afisza.

 

Zwycięstwo odniesiono natomiast w Warszawie w Centrum Sztuki Współczesnej. Profanacyjna wystawa została zamknięta. Krucjata Różańcowa zwyciężyła. Matka Boska pokazuje, że jednak warto protestować, walczyć. Pamiętajmy brak reakcji oznacza przyzwolenie.

...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika danielik
Kultura

Zainteresowanie mediów wzbudziło przerwanie przez grupkę około 20 widzów przedstawienia „Do Damaszku” w reżyserii pana Jana Klaty w Narodowym Starym Teatrze w Krakowie. Jedni stają po stronie widzów drudzy wręcz przeciwnie. Pewne jest jednak, że to wydarzenie bez precedensu w historii jednego z najstarszych polskich teatrów.

Prawdopodobnie zdarzenia w krakowskim teatrze nie były spontaniczną...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Roland von Bagratuni Budapeszt
Świat

Podwykonawcy - czyli Smoleńsk: kto utajnił prawdę?

Cała ta sprawa katastrofy pod Smoleńskiem coraz bardziej jest podejrzana! Od początku jest nader podejrzana! Ale co najbardziej irytuje opinię światową to fakt, że ZAMACHOWCY byli zbyt bezczelni i działali nie tylko na zamówienie Rosji, ale chwilowo jeszcze bliżej nieokreślonych podwykonawców polskich! Agata Christe z pewnością w 5 minut...

0
Brak głosów