Taśmy Serafina

Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Kraj

I jak tu krytykować młodzież? Właśnie 17 latek - Piotr wpadł na rozwiązanie zagadki - czemu służyły taśmy Serafina.
To proste - zemsta za głosowanie ws szczepień! Marek Sawicki - odwołany minister - był jedynym głosującym przeciwko obowiązkowym szczepionkom:

http://sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=7&NrPosiedzenia=16&NrGlosowania=15

http://sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Wszystko wskazuje na to, że około dwóch dni temu Tusk uświadomił sobie ostatecznie, że afera z taśmami Serafina to atak na jego rząd i pośrednio na niego samego ze strony Pałacu Prezydenckiego, Palikota oraz SLD. Stawało się to stopniowo coraz bardziej oczywiste. Ja pisałam o tym już 23.07 w notce "Taśmy, czyli polowanie z nagonką" /TUTAJ/ a Piotr Gursztyn w felietonie "Inni szatani" /TUTAJ/...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika krisp
Blog

Witam Niepoprawnych,

Korzystając z urlopowej bezczynności w niespecjalnie ciepły, ale za to pochmurny i deszczowy wieczór, obejrzałem w internecie na stronie TV TRWAM relację z konferencji prasowej Pana Serafina, autora/nie autora nagrań kompromitujących kolesiów z PSL.

Na pewno wielu z Was też obejrzało tę relację i ciekaw jestem Waszych spostrzeżeń, bo dla mnie było to żałosne kwękolenie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 

 

 

 

 

Chce jeszcze na moment wrócić do „taśm Serafina” upublicznionych po kilku miesiącach życia w podziemiu.

Gdyby tak się zapytać Janiny Paradowskiej, dlaczego środowisko milczało wiedząc o nich, to zapewne odpowiedziałaby, jak podczas afery Rywin-Michnik, że pierwszeństwo miał „dysponent tematu”.

Oczywiście w normalnych i demokratycznych krajach, dziennikarze walczą jak lwy o...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 

 

 

 

No i jest afera, że tak powiem na sto fajerek. Podszywający się pod spuściznę Witosa PSL, a tak naprawdę spadkobiercy Wycecha, Gucwy i Malinowskiego z ZSL, ukazali po raz kolejny oblicze, które właściwie nie zaskakuje i od lat jest znane.

Symbolem tego całego PSL, które tak w rzeczywistości jest specyficznym biurem pracy dla rodzin i bliższych oraz dalszych kolesiów, nie jest wbrew...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika jwp
Blog

Osobiście nie mam nic przeciwko temu, by jedna z najbardziej sprostytuowanych partii w historii III RP, a zarazem „spadkobierca” chłopskich partii, odeszła w niebyt. Znamiennym jest, że ze wszystkimi było jej po drodze, tylko nie z PiS-em. Można nie być zwolennikiem PiS-u, a nawet jego przeciwnikiem, jednak zastanawia dlaczego PSL nie był nigdy skłonny do współpracy z prawicą.

Układ w...
0
Brak głosów