Tadeusz Kowalczyk

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
KrajZbigniew Sekulski z Łodzi karci Putina

 

ATAK NA ROSJĘ ATAKIEM W OPOKĘ POKOJU I BEZPIECZEŃSTWA POLSKI

 

Od paru dni omawiamy endekokomunistycznych neokombatantów ze „Stowarzyszenia Spadkobierców II Wojny Światowej”, którzy odsłaniali pomnik marszałka Rokossowskiego i maszerowali w pochodzie zwycięstwa w Moskwie 9 maja. Po mundurowych Tadeuszu Kowalczyku [ https://goo.gl/cXfjgu ] i Bogdanie...

4.25
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (4 głosy)
Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
KrajNeokombatant Tadeusz Kowalczyk 15 lutego 2015 w towarzystwie Siergieja Andriejewa pod pomnikiem kata Armii Krajowej Czerniachowskiego w Pieniężnie

Zdrajcy w polskich mundurach oddają cześć Rokossowskiemu na występie w MoskwieOd Albina Siwaka poprzez Grunwald do Eurazji

PŁK TADEUSZ KOWALCZYK PEŁNI OBOWIĄZKI POLAKA

 

Kim jest oficer, którego już pokazywaliśmy w towarzystwie...

4.8
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (4 głosy)
Obrazek użytkownika GosiaNowa
Kraj

Ciąg dalszy sprawy, o której już pisałam. Znowu za zgodą Fiatowca zamieszczam list taty Oli.

Otóż znajdowały się 3 tygodnie w prywatnych rękach poza sądem i prokuraturą. Pani Bożena O. zabrała je sobie ot, tak wraz z dowodami rzeczowymi, zeznaniami, zdjęciami, nagraniami. Miała przeglądać akta w prokuraturze, dokąd przekazał akta wydział karny w Miliczu.

Tadeusz Kowalczyk

Jednak prokurator P....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika GosiaNowa
Blog

Poniżej zamieszczam dwa wpisy, które ukazały się na blogu Fiatowca w sprawie walki Tadeusza Kowalczyka o córkę Olę. Uważam podobnie jak autor bloga, że "sprawa naprawdę wymaga zaangażowania i nacisku wielu ludzi dobrej woli."

OLA "WYGADAŁA SIĘ, ŻE BYŁA BITA

Aleksandra K. zeznała w Sądzie, że była bita. Sędzia straszył świadka. Proszę o ochronę przed małomiasteczkowym „układem”.

W trakcie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika GosiaNowa
Blog

Poniżej zamieszczam odezwę ojca Oli Kowalczyk, którą znalazłam w blogu Fiatowca. Uważam, że trzeba usłyszeć ten krzyk rozpaczy!!!

Komu Bóg – Honor – Ojczyzna nie są obojętne wstańcie do Apelu i Pomóżcie! Wspólnie razem może nam się udać doprowadzić do tego by Ola znowu była wolna i szczęśliwa, a winni zostaną ukarani.
Pragnę poinformować wszystkich ludzi dobrej woli, że zawiadomiłem Prokuratura...

0
Brak głosów