szczury

Obrazek użytkownika wilre
Idee

Kanibalizm w oparciu o technologię “Szczurzy król”

Obecna sytuacja na świecie tworzona jest z wykorzystaniem technologii znanej jako “Szczurzy król”. Celem tej technologii jest zburzenie kluczowych węzłów niewidzialnych fundamentów i więzi społecznej  struktury. Stworzenie atmosfery rozdrobnienia, gdzie każdy sam dla siebie i gdzie nie istnieje pojęcie  “swój”. Aby to osiągnąć, trzeba...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika spas
Kraj

Patrząc na to, co dzieje się w kraju po wyborach prezydenckich, w której wygrał jedyny słuszny kandydat i jedyna słuszna partia, mam uporczywe skojarzenia z jedną "anegdotą". Więc ją przytoczę.
Idzie facet z kijem i wypchanym workiem na plecach. Co jakiś czas przystaje, zdejmuje worek z pleców i zamaszyście miesza kijem w rzeczonym worku. Zarzuca worek na plecy i idzie dalej.
Ktoś go pyta: -Co...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika triarius
Blog

Kto nie ma krzty cierpliwości niech sobie skacze na koniec wpisu i poznaje odpowiedź na wczorajszy konkurs - dla wszystkich innych ja tu jeszcze pobuduję nieco napięcia. Poza tym, choć nie jest mi zbyt miło, mam do też to i owo do zakomunikowania.

Otóż wygląda na to, że nikt z Moich P.T. Czytelników nie rozpoczyna dnia od serii skłonów z twarzą zwróconą na wschód. Dlaczego? Nikt też zdaje się nie...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)