Stanisław Ciosek

Obrazek użytkownika prof Rycho
Świat

Polska zasługuje na cuda. Nie chcę i nie dopuszczę do tego, żeby Polską rządzili ludzie, którzy mówią, że nic nie może się udać, którzy uważają, że Polacy to naród aferzystów i złodziei. -Słowa Tuska... A jednak!

Cudów nie ma!
Rzad dał się całkowicie wymanewrować i to za darmo. Nie znaczy to całkowicie za darmo -co niektórzy na tym się obłowili ...W końcu SWOI.
Założenie obecnej budowy South...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zygmuntbialas
Kraj

Były ambasador Polski w Rosji Stanisław Ciosek udzielił portalowi newsweek.pl wywiadu, w którym odniósł się do aktualnych problemów w relacjach polsko - rosyjskich. "Czekamy na odsłonę pod tytułem 'polski raport ministra Millera' - twierdzi rozmówca. - Zobaczymy, czy to będzie eksplozja, czy też znajdziemy sposób na wspólne podejście do sprawy".

"Czy uprawnione jest twierdzenie, że tragedia...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Tomasz Węgielnik
Kraj

Myslę że do dziś żle postrzegamy tego sprawiającego sympatyczne wrażenie aparatczyka PZPR , jowialnego grubaska który z pod sztandarów Lenina bardzo skutecznie przeskoczył do establishmentu III RP. Po antysemickim marcu 1968 błyskawicznie awansuje na przewodniczącego Rady Naczelnej ZSP. A.D 2007 Ciosek w Polskim Radio mówił o tym iż wybory w tej socjalistycznej młodzieżówce, były jedynymi wolnymi...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Tomasz Węgielnik
Kraj

W sferze publicznej jest bardzo mało informacji na temat tego sprawiającego sympatyczne wrażenie aparatczyka PZPR , jowialnego grubaska który z pod sztandarów Lenina bardzo skutecznie przeskoczył do establishmentu III RP.

Po antysemickim marcu 1968 błyskawicznie awansuje na przewodniczącego Rady Naczelnej ZSP. A.D 2007 Ciosek w Polskim Radiu mówił o tym iż wybory w tej socjalistycznej...

0
Brak głosów