seanse nienawiści

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Neobolszewizm w III RP Soros totalna opozycja lewactwo
Kraj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neobolszewizm rodem z Sowieckiego Instytutu Czerwonej Profesury nakazującego komunistom nienawiść do religii

Część 2.

Część 1, TU.

 

 

Prześladowania Kościoła katolickiego w Hiszpanii

Zaledwie w trzynaście lat po osądzeniu Pana Boga przez bolszewików w Moskwie — hiszpańscy lewacy wspólnie z sowieckimi zbrodniarzami z NKWD, zaczęli mordować swoich przeciwników oraz księży i...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)
Obrazek użytkownika wawel24
Idee

MOTTO

1. "Jeszcze rok temu ufało się PIS-owi, dzisiaj trzeba go pilnować. Przykre. I w dodatku nie wiadomo, czy PIS to jeszcze PIS..."

2. "Grudniowa rekonstrukcja rządu (do dziś niepojęta przez większość myślących politologów oraz przez sporą część elektoratu) to zwykły analogon operacji pozbycia się grupy Gwiazdy i Walentynowicz z pierwszej Solidarności".


PIS polewa nas szampanem, jak w piosence...

3.65
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.7 (14 głosów)
Obrazek użytkownika Janko Walski
Kraj

Metoda jest prosta, znana z reklam proszku: POWTARZAĆ. Odpowiednia intensywność powtarzania człowieka przytłacza i by od tego uwolnić się idzie i kupuje ten cholerny proszek wypychając w podświadomość wszelkie wątpliwości. Tak dzieje się w przypadku symulowania emocji pozytywnych z niewielkim tylko dodatkiem negatywnych ("inne proszki").

Co się dzieje w przypadku powtarzania emocji negatywnych?...

4.5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (11 głosów)
Obrazek użytkownika Andy-aandy
Kultura
      Trzej komisarze z Instytutu

 

Napisano 03.04.2015

 

Od wielu już lat, co roku w swoich felietonach Wielkanocnych składam życzenia najważniejszym osobom w państwie, kolejnym prezydentom i premierom. W tym roku muszę przerwać tę tradycję, gdyż są osoby, które bardziej zasługują na świąteczne życzenia.

Są nimi trzej panowie, tworzący komisję kwalifikacyjną filmu dokumentalnego przy Polskim...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Chciałbym tu się zająć stroną metodologiczną polityki Tuska, uwypuklając jej błędy w pojmowaniu natury ludzkiej.

Kluczową relacją w naszym życiu jest prawda, bez której żadne inne relacje nie mogą dojść do skutku. Tak więc i w Polsce prawda jest elementem kluczowym w życiu społecznym. Wszystko w Polsce wali się właśnie z powodu niedostatku prawdy. Niektórym może się to wydać abstrakcyjnym...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

Powiedzmy to jasno, państwo „prawicowcy”: bywając tam gdzie bywacie, legitymizujecie wrogi front propagandowy. nie zyskując nic w zamian dla sprawy, której ponoć służycie.

I. Naiwni? Masochiści?

W poniedziałkowy wieczór portal wPolityce.pl rutynowo odnotował kolejny popis pluralizmu a la Tomasz Lis. Oto ten prominentny hunwejbin jedynie słusznej opcji polityczno-światopoglądowej w dyskusji na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Krzysztof Boruszewski
Kraj

Mój nowy rysunek, zapewne nic nie zmieni; tak jak i tysiące komentarzy w mediach i na blogach,wygłoszonych bądź napisanych po zabójstwie Marka Rosiaka.

Rzucam więc nim, jak przysłowiowym grochem o ścianę:

 

0
Brak głosów