samopodpalenie

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Mają Amerykanie cyrk z lewactwem w Hollywood i z Antifą, u nas za cyrk robi Czerska z przyległościami. Ci też, trafiwszy na równię pochyłą absurdu, tarzają się po niej i staczają z coraz większym przyśpieszeniem. Harvey Weinstein miał hyzia na punkcie swojej stajni z klaczami, w wizjach Adama Michnika poczesne miejsce zajmuje stodoła.

Rozmaite media prawicowe próbują polemizować z Czerską,...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika kryska
Historia

„Niech żyje wolna Polska” - krzyczał płonąc.
Jedną z jego pasji była historia Polski, interesował się również polityką, godzinami słuchał Radia Wolna Europa. Wychowany na tradycyjnych wartościach katolickich i patriotycznych, z trudem tolerował peerelowską rzeczywistość.
Przez lata na prywatnej maszynie pisał i powielał ulotki, podpisując je jako „Jan Polak”.

Ryszard Siwiec – żołnierz AK,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika foros
Idee

 Dla części z nas pisanie blogów to hobby i rozrywka, dla części to wyraz obywatelskiej postawy. Część pisze blogi dla sportu i zabawy, część jednak chce załatwić konkretne sprawy. Tutaj jednak pojawia się tama. Co może prosty bloger, albo grupa blogerów? Rozsądek podpowiada niewiele, zwłaszcza w sitwiarskiej III RP? 

  Przedwczoraj podpalił sie człowiek, ojciec trójki małych dzieci, który myślał...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Czy komuś przyszło do głowy, by o Ryszardzie Siwcu pisać „Ryszard S.”? Czy o Janie Palachu ktoś pisał „Jan P.”? Pytanie nie jest takie znowu retoryczne- bo tak, owszem, pisali o nich w taki właśnie sposób, jeśli w ogóle pisali, komunistyczni propagandziści. Ich , po pierwsze nie było, po drugie, jeśli byli, byli jakimiś przypadkowymi pijakami, którym sie flaszka wódki w kieszeni zapaliła, po...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika niewolnik
Kraj

inspiracja: http://niezalezna.pl/16665-gdzie-sa-polscy-dziennikarze

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika tutejszy
Kraj

Nie żyjemy w czasach posthistorycznych. Wybory to nie igraszka, nie jest tak, że "wszyscy politycy są tacy sami", nie wystarczy zająć się "swoimi sprawami". Każda próżna epoka przekonywała, że jest szczytem postępu. W 1899 r. Charless H. Duell, komisarz urzędu patentowego w U.S.A oświadczył, że "wszystko co można było wynaleźć zostało już wynalezione". W latach 90-tych Amerykanin Francis Fucuyama...

0
Brak głosów