rzecznik

Obrazek użytkownika Marek Jastrząb
Blog

W Grecji, starożytnej kolebce europejskiej filozofii trafiały się osoby potrafiące udowodnić, iż dwa plus dwa jest mniej więcej trzy, może nawet pięć, ale nigdy-przenigdy, nie równa się cztery. Nazywano ich sofistami.

Dzisiejsi bajeranci rozwinęli i udoskonalili faryzejski proceder wciskania kitu. Do perfekcji opanowali sztukę tańca z faktami, a robienie wody ze skołowanych mózgów stało się ich...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Z Iwoną ... trojańską nie wyszło!#
Wzięło i się POsypało! Spsiapsiółkowało! można by rzec!

Będzie więc przetarg na rzecznika!?: nieograniczony?, ograniczony? z wolnej ręki? i czyja to będzie ręka?
Chyba raczej to trzecie ubrane w tzw konkurs! kto będzie tym? tą ... najpiękniejszym!

Czy Komorowskiemu i Schetynie nie wypalił wariant nr 1 z Iwoną Sulik wystawiającą już od pierwszych dni Ewę Kopacz...

4.9
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (9 głosów)
Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Obserwuję nerwowe reakcje pana rzecznika pana premiera i się zastanawiam – jakie haki ma Graś na Tuska, że ten nie wywalił go z funkcji rzecznika KPRM na tzw. zbity ryj ? Przecież taki rzecznik to kompromitacja dla osoby i urzędu premiera RP, zwłaszcza w tak ciężkich dla niego chwilach jak obecnie. A co robi rzecznik ? Rzecznik zamiast wsadzić przysłowiową mordę w kubeł i być rzecznikiem...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Premier Tusk kilkakrotnie przystępował do walki z biurokracją, rozdętą  przez jego  premierowanie do gigantycznych rozmiarów.  Pisałam o tym tutaj :

 

http://niepoprawni.pl/blog/1792/trzecia-krucjata-dzielnego-wojaka-donalda

 

Powołał sobie nawet (sierpień 2010) pełnomocnika ds.walki z biurokracją. „Pełnomocnik szefa rządu do walki ze zbędną biurokracją” – tak głosił szyld ale czy ktoś słyszał o...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PS
Idee

Stanowczo i zdecydowanie przeciwstawiam się perfidnym atakom czwartej władzy na trzecią, za pomocą niedopuszczalnych metod kojarzących się mi ze stalinowskimi. To w tych słusznie minionych wg mojej najlepszej wiedzy czasach stalinowskich ludność miast i WSI pozbawiona była dostępu do telefonów komórkowych. I to nie tylko ta nieprzyjazna władzy opozycja, ale nawet zaprzyjaźnione stacje i Sędziowie...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika idź Pod Prąd
Blog

Podoba się?

[video:http://www.youtube.com/watch?v=sIe7q9MaAkI]

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

  Kolejne rządy zapowiadaja troskę i dbałość o kulturę języka polskiego. Zdanie to trudne bowiem kultury polskiej wogóle, jest w Rzeczpospolitej Polskiej coraz mniej. Wystarczy przejrzeć nazwy "polskich zespołów muzycznych", nawet nie siląc sie na analizę ich repertuaru. Polskości jest tam tyle co na lekarstwo.

     Poniżające dla godności Polaka są ciagłe dyskusje o tym kto zna i umie, a...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Nathanel
Kraj

Coraz częściej na światło dzienne wypływaja opinie, że bez Igora Ostapowicza Donald Tusk publicznie ust nie otworzy. Podobno robi i mówi tylko co jego osobisty doradca wymyśli lub wymyślone przez innych zaakceptuje.

  Jeśli tak faktycznie jest to wyglądałoby na to że Donald Tusk, premier, jest rzecznikiem pana Igora Ostapowicza , urzędnika.

  Dobitnie ten schemat zaprezentował swego czasu...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Anonymous
Blog

Przeczytałem tekst Anny Mieszczanek

http://pojedyncze.salon24.pl/
89665,index.html

i zachęcony przez panią Annę - poczytałem - co też nam tu wypisuje rzecznik prasowy ZUS.

Najpierw swoim zwyczajem nieco się zdenerwowałem i zacząłem coś pisać o ścierwach, złodziejach i nachalnych paniach nie najcięższych obyczajów.

Facet pisze na przykład o ludziach przymusowo obdzieranych z forsy, jako o...

0
Brak głosów