realna polityka

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Kto prowadzi realną politykę, PIS czy PO ?

Proszę sobie odpowiedzieć w oparciu o informacje związane z kwestią negocjacji paktów klimatycznych.

http://wpolityce.pl/polityka/289786-historyczny-sukces-polski-dekarbonizacja-na-ktora-zgodzila-sie-po-powstrzymana-przez-pis-premier-szydlo-i-minister-szyszko-podpisza-dzis-porozumienie-klimatyczne-w-nowym-jorku?strona=2

I co świadczy bardziej o realnej...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika Jaku
Kraj

Premier Donald Tusk przedstawił dziś wybór dramatyczny stojący przed Polską. Cytuję – ,,bronić polskiej pamięci i równocześnie ulepszać relacje z Rosją - to diabelski dylemat''. Tusk odnosi się w ten sposób do kłamstw historycznych dotyczących Polski promowanych w ramach wielkiej propagandowej ofensywy Federacji Rosyjskiej.

Jak wiadomo dylemat, to sytuacja w której stawieni jesteśmy przed wyborem...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jaku
Kraj

Wywiad z Jarosławem Kaczyńskim opublikowany na łamach Gazety Polskiej może budzić wzburzenie. Może wywoływać gwałtowne reakcje i niechęć do przywódcy PiS. Ów wywiad może tak zadziałać głównie na tych którym siła słów w nim zawartych szczególnie zagraża.

Kaczyński się nie patyczkuje. W toku wywiadu prezentuje sprytny i niecny plan zablokowania Platformy Obywatelskiej przy władzy aż do końca...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jaku
Kraj

Nie będę powielał interpretacji decyzji Prawa i Sprawiedliwości w kwestii głosowania nad nowelizacją ustawy medialnej. Faktem jest, że dzięki wczorajszej zgodzie między Platformą Obywatelską a PiS rozpadł się kruchy alians PO z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Dzięki temu możliwe będzie odwołanie ministra Jacka Rostowskiego, który otrzymał dziś celny pseudonim ,,minister kryzys''.

Prawo i...

0
Brak głosów