PZPN

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Gdy przed sezonem pisałem o kompromitacji PZPN, Ekstraklasy czy prezesa Bońka myślałem że będą tej kompromitacji jakieś granice. Dziś już wiadomo że myliłem się...  

14-07-2018 pisałem "Wisła Kraków nie jest w stanie opłacić swego długu za wynajem stadionu od miasta-dług za zeszłe lata urósł do kwoty 6,5 mln. Wisła nie ma też pieniędzy na opłacenie stadionu w nowym sezonie..

Ktoś zapyta co na to...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)
Obrazek użytkownika zuberegg
Sport

Dziś, meczem o Superpuchar startuje sezon piłkarski w naszym kraju. Jednak nie mecz Legii z Arką jest tematem ostatnich dni. By grać w ekstraklasie trzeba spełniać pewne warunki licencyjne. Według zapisów licencyjnych, by grać w lidze klub musi mieć odpowiedni stadion, nie może mieć zaległości finansowych ( a jeśli je ma, musi mieć zawarte plany ich spłaty). Klub musi też mieć budżet. Jeśli...

3.45
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.5 (6 głosów)
Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Obecna Polska ma dwóch rozpoznawalnych przedstawicieli w międzynarodowych strukturach. Są to Zbigniew Boniek oraz Donald Tusk. Donald jest przewodniczącym  Rady Europy. Zibi jest prezesem PZPN oraz członkiem Komitetu Wykonawczego UEFA. Obaj stoją więc na czele poważnych międzynarodowych organizacji. Obaj mają pole do popisu jeśli chodzi o delikatną pomoc, promocje, wspieranie swego kraju. 

Za...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

https://wpolityce.pl/polityka/364976-mocne-slowa-szefowej-kssip-manowska-decyzja-krs-jest-niezwykle-krzywdzaca-niesluszna-i-niesprawiedliwa

Korporacja chce utrącić konkurencję ?

A sugerowany konflikt z rządem, z ministrem sprawiedliwości, jest tylko zasłoną dymną dla utrzymania korporacyjnego status quo.

Bardzo mi się spodobało określenie dla KRS: sędziowski PZPN. Pasuje idealnie. Systemowa...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Wczoraj po południu dorabiałem sobie zrywaniem groszku i truskawek w Skubiance, czyli blisko Jachranki, gdzie skakały sobie do oczu różniste koterie POtuskowej masy upadłościowej.

Co prawda wstrzymali się jeszcze przed wyborem sędziego komisarza oraz syndyka masy, ale prym wiodła sekta optująca za rychłym wykopaniem Ewy Kopacz i jeszcze przed wakacjami powołaniem nowego premiera!
Wszystko to...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)
Obrazek użytkownika zuberegg
Sport

Podczas meczu Wisły z Legią kibice warszawscy odpalili race, po meczu policja zatrzymała dziewięciu kibiców. Komisja Ligi ukarała stołeczny klub karą 20 tysięcy złotych i jednym wyjazdowym zakazem.

Nagle do akcji wkroczył aparat państwa w osobie wojewody małopolskiego Jerzego Millera:).
Wojewoda małopolski Jerzy Miller podjął decyzję o zamknięciu sektora gości na stadionie Wisły Kraków podczas...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Roman Kowalczyk
Kraj

Nasi chłopcy zremisowali z Anglią. Grali dobrze, przy odrobinie szczęścia mogli wygrać mecz. Awans do Mistrzostw Świata pozostaje sprawą otwartą. Trzeba koniecznie pogratulować piłkarzom i podziękować kibicom wspierających biało - czerwonych na Stadionie Narodowym i przed telewizorami.

Dla autorów kompromitacji związanej z nieprzygotowniem stadionu i przełożeniem meczu taryfy ulgowej być nie może...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

To oni dwaj! Donald i Grzegorz! znów POwstrzyamali lwy Albionu! Jeden zbudował za 2 mld zł bubel, drugi między jednym kielonkiem a drugim zapomniał zasunąć dach!
I wielkie marzenie-życzenie redaktorzyny z redakcji sportowej tvp spełniło się, aby 16 pażdziernika się kojarzyło wreszcie ...!!! inaczej, na wesoło! a nie z wyborem Jana Pawła II!
I zrobiło się wesoło jak w onegdaj wielkim baraku...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika jwp
Blog

W lecie zamykamy dach, jesienią pozostawiamy otwarty prosząc się o deszcz.

Trawestacja wypowiedzi angielskiego komentatora.

"...Polska ( czytaj kraj pod rządami kacapów ) to dziwny kraj...".

Nie ma sensu znęcać się nad Naczelnym Matołem Kraju, czy też żartować z Króla Strzelców M.Ś. 1974, który strzela kolejnego samobója.

Mam tylko jedno wielowątkowe pytanie.

Czy stać nas Polskę i Naród na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

POśmiewisko!Rżą ze śmiechu, boki zrywają nawet w zaprzyjąznionym z Tuskiem Gabonie i na Jamayce!
Piłkarze wyszli w klapkach na murawę!!, bo opozycja znów zawiniła! a szczególnie prezes PiS!
Szacun Europy!
Kolejny zdany egzamin ludzi Tuska!
Siara na cały świat piłkarski.
Deszcz uniemożliwia rozpoczęcie meczu na stadionie z ....DACHEM!
POpelina!
Jaja jak berety.
Narodowe Centrum Sportu firma...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika idź Pod Prąd
Kraj

O niedawnych igrzyskach sportowych dla ludu oraz "pojednaniu" episkopatu z Putinem rozmawiam z Marianem Kowalskim. Oprócz oceny bieżących wydarzeń rozmawiamy o perspektywach na przyszłość i podstawowych brakach u obecnych liderów opozycji patriotycznej.

Paweł Chojecki

[video:http://www.youtube.com/watch?v=LAXy6hrO9Ws]

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Roman Kowalczyk
Kraj

W czwartek 5 lipca prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Grzegorz Lato ogłosił, że na jesiennym zjeździe tej organizacji będzie ubiegał się o ponowny wybór. Uczynił tak mimo swoich wcześniejszych obietnic oraz powszechnej niechęci Polaków. Zaskoczenie to żadne, starzy wyjadacze z PZPN kochają swoje stołki i duże pieniądze. Ciekawa była jednak argumentacja przedstawiona przez rzeczniczkę związku...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rymplum
Kraj

No wściekłem się niemożebnie. Wszyscy tu dają dobre rady jak ten PZPN naprawiać a głupotami aż tryska. Właśnie do tej fontanny dołączyła się Solidarna Polska (którą lubię!) i na blogu posła Patryka Jakiego http://jaki.salon24.pl/431767,rozwiazac-pzpn-i-powolac-nowy-zwiazek-pilkarski znalazł się wpis, w którym czytamy m.in.

"W obliczu powyższych faktów Solidarna Polska złożyła dziś wniosek do...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Olądając media dochodzę do wniosku, że najważniejszą sprawą dzisiaj dla Polakow jest PZPN.
A właściwie obsadzenie stołka prezesa przez właściwego i jedynie słusznego oraz namaszczonego przez rząd i klakę medialną kolejnego cudotwórcę.
Nowy prezes PZPN to być albo nie być dla Polski i Polaków, to dla nich chleb po kończących sie igrzyskach.
Skoro w PZPN są ogromne to i ich beneficjenci muszą...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika foros
Kraj

 We wtorek J. Kaczyński szef opozycyjnego PiS przedstawił program uzdrowienia polskiego futbolu, polegający na zmianach w PZPN:

"Krok pierwszy to zmiana ustawy o sporcie, po to, żeby uzyskać możliwość ustanowienia kuratora. W tej chwili wymagałoby to decyzji sądowej.  Drugim krokiem, o którym mówił Kaczyński, jest ustanowienie kuratora w PZPN. Jak dodał, mogłoby to nastąpić po "odpowiednich...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Sport

Dziś podano informację, że PZPN rozważa tylko dwie kandydatury na trenera reprezentacji Polski - Waldemara Fornalika i trenera niemieckiego. Co do Niemca sprawa jest oczywista - wielu kibiców nie zaakceptowałoby trenera tej narodowości zarówno z powodów historycznych, jak i obecnych działań Niemiec jak dyskryminacja polskiej mniejszości w Niemczech czy poparcie Angeli Merkel dla Eriki Steinbach....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz
Blog

Motto muzyczne: http://www.youtube.com/watch?v=gKPE_CFeqGw&NR

Opadł już pył bitewny po meczu z Czechami i zwolna zaczynamy się oswajać z goryczą klęski, jaką niewątpliwie było odpadnięcie Polski z rozgrywek i zajęcie ostatniego miejsca w najsłabszej grupie eliminacyjnej na Euro 2012.

Dlatego dzisiaj będzie o groźnych dla Polski zabiegach propagandowych premiera i partii rządzącej, które na czas...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika danielik
Kraj

W każdym nieszczęściu można doszukać się jakiś pozytywnych aspektów. Również porażka Polaków z Czechami na Euro 2012, która spowodowała, że zakończyliśmy turniej już na fazie grupowej może mieć swoje pozytywne skutki. Dzisiejsza telewizyjna wypowiedź Zbigniewa Bońka przypomniała mi o pewnej obietnicy.

Mianowicie pan Grzegorz Lato, prezes PZPN złożył kilka tygodni temu deklarację, że w przypadku...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika danielik
Kraj

Już niedługo rozpocznie się największa impreza sportowa w historii naszego kraju. Gdy 18 kwietnia 2007 roku Michel Platini, wyciągnął z koperty kartkę i przeczytał pamiętne słowa „Poland and Ukraine” w większości polskich domów zapanowała euforia.

Wszyscy liczyli, że te mistrzostwa to nie tylko niepowtarzalna szansa, żeby na żywo zobaczyć najlepszych piłkarzy, ale przede wszystkim wielka szansa...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika elig
Kraj

  a Solidarność przed Pałacem Prezydenckim. Tak było w dniu 24.05 w Warszawie. Mnie interesowały głównie dwie tytułowe, kameralne imprezy, ale najbardziej widowiskowa i dość liczna była pikieta "Solidarności przed Pałacem Prezydenckim. Była ona efektem zaproszenia przewodniczącego Dudy do Pałacu na rozmowę z prezydentem Komorowskim. Duda prosił Komorowskiego, by nie podpisywał ustawy o...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

"Małgorzata Kidawa-Błońska z PO wierzy, że Euro 2012 w Polsce się uda. - Polacy chcą być dumni z tego Euro i ono się uda, więc ja tutaj nie widzę tych obaw. Rzeczywiście część inwestycji zostanie skończona po, ale tak naprawdę one będą służyły nie przez miesiąc, a przez wiele lat nam wszystkim - zaznaczyła."

Do EURO 2012 zostało już tylko 20 dni i 5 godzin. Na oficjalnej stronie PL 2012...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika MD
Kraj

Obserwując opętańczą kampanię przeciwko Janowi Tomaszewskiemu nie zauważyłem, aby ktokolwiek rzeczowo obalił Jego argumenty, którymi motywuje brak swego entuzjazmu w stosunku do "drużyny Smudy i Laty".

Otóż jak dobrze pamiętam, przymierzając się do organizowania mistrzostw piłkarskich obiecano nam, czyli społeczeństwu, szereg korzyści z tego tytułu. Jedną z fundamentalnych było rozpropagowanie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika KontrowersyjneKontrowersje
Humor i satyra

Publikując mój ostatni wpis przypomniałem sobie, że na niepoprawni.pl jest kategoria „Humor”. Całkiem wypadło mi to z głowy, a przecież humor i śmiech są bardzo ważną częścią naszego życia. Chętnie podzielę się też śmiechem, a nie ciągle tylko to całe sarkastyczne wylewanie „pomyj” na polski „syf” ;). Postanowiłem więc, że od czasu do czasu „walnę na papier” coś lekkiego i fajnego, co może i Was...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Uważam, że działania rządu i PZPN powinny zmobilizować Polaków, dla których wiara w Boga i dobro Polski są dobrami nadrzędnymi do bojkotu Euro 2012.Ja na pewno nie będę interesował się ta imprezą z której pan Tusk i pan Lato zrobili symbol walki z Bogiem i polskością.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Mirosław Dakowski
Kraj


- sędzia Iwona Konopka

  Sędzia Iwona Konopka wskazała nazwisko świadka, który rozpoznał podpalacza . To syn znanego adwokata Michała Tomczaka, rzecznika dyscypliny PZPN, który został zatrzymany razem z Gromosławem Czempińskim w sprawie korupcji przy prywatyzacji Stoenu  

[O pani sędzi IWONIE KONOPCE było głośno po 11.11.11. To ona wydala  haniebny wyrok skazując niewinnego przechodnia skopanego...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Sport

– Nie mamy innych dochodów poza tym logo – powiedział mediom sekretarz generalny PZPN Zdzisław Kręcina.

No jeśli piłkarska reprezentacja Polski gra tak jak gra, to nie dziwię się, że PZPN nie ma żadnych innych dochodów. Interesujące jest jednak, kto zapłacił za nowy wizerunek tego ".nowego" orzełka. Orzełek może i ładny, ale nadaje się raczej na puszkę z piwem.

Z tego co wiem, reprezentacja...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Witam 

Brak orła na koszulce polskiej reprezentacji w piłce nożnej, kotyliony prezydenckie,  nowe z carską koroną logo Wojska Polskiego... 

Dziś trochę o tym pierwszym... 

Zainspirowany treścią informacji podanej przez Fakt pt.: Nike walczyło z PZPN o orła!, w której oznajmiono, że: "Jak dowiedział się Fakt, przedstawiciele koncernu Nike od czterech miesięcy namawiali władze Polskiego Związku...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika adriano
Kraj

Były parlamentarzysta z ramienia SLD- spadkobiercy PZPR ma gdzieś protesty kibiców i mediów.

 

Poniżej szczera  i zasadna argumentacja Grzesia:

 

„- Kibice są oburzeni? A czemu nikt nie jest oburzony, że przed każdym meczem kadry stoją kilometrowe stragany pełne fajansu z godłem państwowym, które płynie do nas z Chin? To godło schodzi na psy! Dlaczego o to nie ma hałasu? – pyta oburzony Lato

-...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika cornik
Kraj

Jutro.. - 11 dnia, 11 miesiąca i 2011 roku, POLACY obchodzić będą Święto Niepodległości Polski..

- Będzie i lewactwo - czyli faszyzm, ale nie w brunatnych i nie w krwistych, a w różowych i tęczowych kolorach też będzie.. Tyle że,lewactwo (z pomocą pruskich bojówek) "urządzi" Polakom "Obchody Niepodległości" tak, by im - Polakom - odechciało się i świętowania i samej niepodległości, i poczucia...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika inextremo99
Kraj

Kto "logo" całuje, ten dla Laty buty "filcuje". Reprezentacja Polski bez Godła, to jak "panis bez nepletka"! Komu przeszkadza do k..wy nędzy! Godło!!!?
Jak pamiętam , zawsze Patriotyczne uczucia wylewane były z ekranu w chwili sałowania GODŁA KRAJU dla którego "wypruwa żyły" ten co "żywy"!
Niech Szczuka - pisana bez "z" i "c" - zet i ce; Kazimiera; zrozumie wreszcie gdzie PATRIOTYZM JEST!!!
Dla...

0
Brak głosów

Strony