polszczyzna

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Rozgonić takie sądy, bo nie dość, że korzystają z naszych podatków, marnując je, to ich działalność jest wysoce szkodliwa, niszcząc autorytet instytucji państwowych. Co, gorsza zabierają się za niszczenie języka polskiego.

Uznanie zwrotu "rozwydrzone smarkacze" za obraźliwe woła po prostu o pomstę do nieba i bardzo prawdopodobne, że niebo zadziała, bo to jest czysta bezczelność, taka w stylu...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Mufti Turbanator
Blog

Pozwolę sobie odnieść się do zmasowanej, moim zdaniem nie całkiem właściwej krytyki, wyrażonej w komentarzach pod tekstem Seawolfa „Jarosław jątrzy i dzieli Polaków. Listem, tym razem”.

Dedykacja:
Oczywiście zadaję gwałt swej wrodzonej itd. skromności, uzurpując czas Czytelnika oraz miejsce na dysku i stronie na rozpatrywanie jak by nie patrzeć spraw, których ośrodkiem jest moja niezwykle...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Mufti Turbanator
Blog

Dziękuję Panie AdamieDee za wpis „Muftiemu do pamiętnika”. Pozwolę sobie odpowiedzieć kosztem porannej kawy, więc może bez adekwatnego polotu - ale i bez zwłoki…W Pana tekście przewija się teza, jakoby niechęć do wulgaryzmów była spłycaniem języka.

Świadczy to o poddaniu się lewackiej manipulacji, w efekcie której kojarzymy brak bluzgów z politpoprawnością.

Może obawiamy się języka zbyt...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Mufti Turbanator
Humor i satyra

Mała rzecz, a śmieszy.
Towarzysze z GazWybu kolejny raz dają świadectwo dialektycznej giętkości. Otóż w zajawce artykułu z dnia dzisiejszego (godz. 10:58) piszą:

"Sekretarz stanu USA Hillary Clinton złożyła kwiaty pod Krzyżem Katyńskim w Krakowie. W ten sposób oddała hołd ofiarom katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem."

To ja przypomnę cytat z Seksmisji: "a może Skłodowska też była kobietą?!" Bo...

0
Brak głosów