Polska-Rosja

Obrazek użytkownika Maras245
Kraj

Standardowo "Gazeta Wyborcza" PiS ze złem wcielonym, w tym wypadku kibolami, którzy zaatakowali "pokojowo nastawionych" (szczególnie to wyrażało się w symbolach Kraju Rad jak to propaganda określała Związek Sowiecki) Rosjan. Już abstrahuję od szczegółów tej ulicznej bitwy przed meczem Polska-Rosja. Bo nie o tym chciałbym dzisiaj pisać. Aby zrozumieć powiązanie PiS z kibolami trzeba cofnąć się...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Tusk myślał, że jest genialny (kto mu to wmówił?!) i podsunął Moskwie prowadzenie śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej. Równocześnie jego rząd rozpoczął bezprecedensową w historii niepodległego państwa akcję uzyskania orzeczenia sprzecznego z interesem narodowym.

 

Krótko mówiąc: Tusk, oddając sprawę w ręce Rosjan, nie spodziewał się takiego raportu, bo liczył na inny. Na jaki? Ano, na taki...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Tak krzyczą polskie media i prorosyjscy politycy przygotowując grunt przed wizytą w Polsce prezydenta Rosji, Dmitrija Miedwiediewa.

No cóż, za taki gest nic tylko podać Gazpromowi na tacy Lotos, a opinia publiczna to wszystko łyknie uszczęśliwiona skutecznością polityki duetu Tusk-Komorowski.

A wszystko to na skutek „bezprecedensowego” komunikatu:

Duma Państwowa, izba niższa rosyjskiego...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Przez Polskę, co jakiś czas przetacza się dyskusja, którą streszcza stawiane natrętnie pytanie,: „kto tak skutecznie podzielił Polaków w ciągu ostatnich kilku lat?” 

Trudno się w tym połapać zwłaszcza ludziom młodym dobrze wykształconym z dużych miast. Jedno jest pewne. Wiodące media, „eksperci” i „autorytety” są przekonani na 100%, że dokonał tego PiS pod wodzą Jarosława Kaczyńskiego.

Skoro...

0
Brak głosów