Polsat News

Obrazek użytkownika elig
Świat

  I to obopólne.  Politycy w Brukseli narzekają na Tuska, na jego lenistwo i brak koncepcji sprawowania urzędu.  Zaczynają doceniać jego poprzednika van Rompuy'a, który przedtem najlepszą opinią się nie cieszył.  Nigel Farage nazwał go nawet "człowiekiem o charyzmie mokrego mopa".  Coraz wiecej osób dochodzi do wniosku, że był on jednak lepszy niż Tusk.

 Sam Tusk udzielił ostatnio wywiadu stacji...

4.8
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (15 głosów)
Obrazek użytkownika 1normalnyczlowiek
Kraj

          Media głównego nurtu nie zawiodły mnie i tak jak przewidywałem w poprzedniej notce, nic sobie nie robią z ciszy wyborczej. Oczywiście nie na chama, bo ich przekaz skierowany jest przecież do inteligentnego odbiorcy z Krainy Lemingów. Dlatego postępują w sposób lekko zakamuflowany. Nie jest to jednak ani przejaw sprytu, ani odwagi a tym bardziej działań pro publico bono, gdyż dobrze...

4.65
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (11 głosów)
Obrazek użytkownika 1normalnyczlowiek
Kraj

Pan Aleksander Ścios, pod koniec swej doskonałej analizy, będącej jednocześnie polemiką z panią profesor Barbarą Fedyszak-Radziejowską,  w ten sposób napisał o mediach:

"... a dlaczegóż to "wolne media" miałyby wspierać i rezonować bezkrytycznie każde działania opozycji? To nie ich rola i powinność. Kłóci się to nie tylko z samą definicją niezależności, ale prowadzi wręcz do jej zanegowania"

http...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)
Obrazek użytkownika 1normalnyczlowiek
Kraj

                Własnym oczom nie wierzyłem! Zewsząd słychać było zakazy - nawet lajkowania - a tu widzę i słyszę bezczelną propagandę w jednej z telewizji o esbecko/komunistycznej proweniencji! Czyżby im było wolno???

       Choć uważam członków Państwowej Komisji Wyborczej za relikty komunistycznego systemu, za ludzi świadomie chroniących i zaciekle broniących skostniałych układów PZPR/SB/WSI...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)
Obrazek użytkownika 1normalnyczlowiek
Kraj

        Praktycznie każdy medialny występ ludzi premiera dostarcza argumentów potwierdzających przysłowie: "Jaki Pan taki kram". Najgorsze cechy premiera widać zarówno w spocie z chamowatym staruszkiem opętanym nienawiścią do Polaków, usiłującym albo wyłupić im oczy albo wsadzić palec tam gdzie jest ciemno, jak u M...ężydły w du...rnej głowie, jak i w studiu telewizyjnym, gdzie niemiecki cieć,...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Autor notki: SYZYFOPTYMISTA

„Wydarzenia” POLSATU – nic się nie stało....- c.d.
A co po czasie mają mówić ludzie z Polsatu? Mleko się rozlało w dniu 19.09.2012 r........

W dniu 19 września zamieściłam notkę pt. „Wydarzenia POLSATU – nic się nie stało Rodacy”, w której skomentowałam brak w „Wydarzeniach” informacji dnia o identyfikacji ciała Anny Walentynowicz przez jej rodzinę.

http://...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Ostatnio chciałem już polubić nowo wprowadzony na antenę Polsat News program Przemysława Talkowskiego "Państwo w państwie", ale po objerzeniu dzisiejszego odcinka, poświęconego sprawie Krzysztofa Stańki, zwątpiłem. Redaktorzy występują pod hasłem walki o uczciwość, a co sami robią?

1) przypisują współautorstwo ustawy o świadku koronnym Jerzemu Dziewulskiemu (SLD); osobiście nie znałem dotąd...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Ale sie narobiło!
Moi Drodzy nie ma juz Włochów, Francuzów, Niemców.....tylko są europejczycy, a co najwyżej włoscy czy polscy europejczycy.
Usłyszałam tę nowinę wczoraj w programie "To był dzień" w Polsat News prowdzonym przez Bogusława Chrabotę.
Wymieniony przeze mnie polski europejczyk Chrabota prowadził dyskurs o wszystkim, czyli o niczym, czyli jedna pani powiedziała dugiej pani o tamtym...

0
Brak głosów