polityka rządu

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Poziom agresji i emocjonalności demonstrowany na forum Niepoprawnych, szczególnie po wspólnym wystąieniu premiera Morawieckiego i Netanjahu, zbliża się do poziom demonstrowanego przez różnych lewaków i antyklerykałów na innych portalach.

Można Żydów nie lubić, ale trzeba lubić własny rząd, bo innego, lepszego nie mamy i nie będziemy mieli, a do tego trzeba wziąć pod uwagę, że jest ten rząd pod...

3.45
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.5 (24 głosy)
Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

Odpowiedź, że dlatego, bo nie dba w ogóle o ludzi - byłaby trywialna i chyba nie do końca prawdziwa. Przykłady ministrów Arabskiego i Grada, szefów komisji - Sekuły oraz Millera, czy choćby nawet dr. Laska świadczą, że o niektórych ludzi potrafi zadbać.

Na portalu dziennik.pl znalazłem artykuł pt.:
„Łatwiej umrzeć niż żyć. W Polsce gorzej niż w Tadżykistanie...”, a w nim m. in. takie słowa:
„...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika WlodzimierzWnuk
Świat

Były federalny laburzystowski minister finansów Australii Lindsay Tanner wykorzystuje wolny czas na przedwczesnej emeryturze pisząc i wydając książki. W najnowszej z nich formułuje podstawowe prawa dzisiejszej polityki i zasady pomyślnego w niej funkcjonowania, udzielając jednocześnie praktycznych porad kolegom-politykom.
Tanner - długoletni zawodowy polityk o dość wysokim...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika eska
Kraj

- Oj, pani kochana, to już jest dno zupełne! Czy ja na starość to nie mam co innego do roboty, tylko te blokady? Ale co zrobić, solidarnie trzeba..

Ale ludzie to naiwne są, na taki przykład ja sam! Popatrz pani, jak się te złodzieje z temi Żydami pokłócili o tego Rywina, to my już myśleli, że teraz to trzeba porządek robić. I jeszcze jak raz Ojciec Święty umarł... tak się jakoś zrobiło, że...

0
Brak głosów