Parasol

Obrazek użytkownika Marian Stefaniak
Blog

Wracałem do domu. Po drodze kupiłem parasol. Taki niewielki, składany. Odwiedziłem też znajomego. Ale był czymś zajęty. Więc postanowiłem na niego zaczekać.
Usiadłem na pobliskim murku. Miał może z metr wysokości. Nudziłem się. Trochę podyndałem nogami. Później zainteresowałem się guzikiem umieszczonym w rączce parasola. Najpierw mu się chwilę przyglądałem. Potem nacisnąłem, Sprężyna była...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Anonymous
Historia

 

   Podpułkownik Adam  Borys w pełni zasługuje na miano syna swojej ziemi. Urodził się w 1909 roku w Niechanowie, w powiecie gnieźnieńskim. Zmarł w1986 w Witkowie, w powiecie gnieźnieńskim.

   Inżynier rolnik, oficer rezerwy, artylerzysta. Kampania wrześniowa, Przedostał się na Węgry z całą swoją - w  pełni uzbrojoną - baterią. Internowany,  zbiegł przez Jugosławię do Francji. Walczył w 3DP w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Aurelia
Kraj

To zupełny dramat. Społeczeństwo zupełnie lekceważy potrzeby swojego p.rezydenta. I potem on przez te bronki źle wypada w zachodnich mediach. Coś z tym trzeba zrobić!
APELUJĘ!
WYSYŁAJMY NASZEMU P.REZYDENTOWI PARASOLE I FOLIOWE WORECZKI NA PSIE ODCHODY.
PS Myślę, że parasole mogą być nawet zepsute. W Budzie Ruskiej naprawią, ludzie będą mieli pracę i jeszcze nam pobłogosławią.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Koteusz
Historia

„Chłopcy silni jak stal…” – jest dostępnych kilka wersji tej pieśni, lecz ta akurat ma, w mojej ocenie, wymiar i wydźwięk szczególny. Polecam Waszej uwadze. I oglądajcie bardzo uważnie.

Podaję adres, bo widzę, że nie potrafię wklejać filmików. Jak to się robi? Ktoś podpowie?

Film jest tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=w-gIIUdpyeo

0
Brak głosów