osobiste

Obrazek użytkownika Fundacja LEX NOSTRA
Blog

Mówi się, iż nie ma ideału. Czy tak jest? Jako praktykujący psycholog, mogę śmiało powiedzieć: Nie ma. Nie wyklucza to jednak możliwości stworzenia pewnych ram, swoistych wytycznych, względem których psycholog powinien, a raczej musi się odnieść (jeżeli oczywiście etos etyki zawodu jest dla niego istotnym). Podejmując decyzję o zgłoszeniu się do psychologa niezwykle częstym uczuciem towarzyszącym...

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 3 (6 głosów)
Obrazek użytkownika Lara
Kraj

Dzień Niepodległości za nami, a ja czytam bolesne dla mnie opinie Internautów, że ”Warszawa pokazała patriotyzm, a Poznań jadł rogale”.
11 listopada 2011 na Marsz Niepodległości w Warszawie przybyły setki Wielkopolan, aby Was wspierać!
WSPIERAĆ CAŁĄ PATRIOTYCZNĄ POLSKĘ! Mimo że 11 listopada 1918 roku nie przyniósł Wielkopolsce niepodległości! Myśmy musieli wyrwać ją sami, gołymi rękoma! Nasz...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Lara
Historia

Chwilę przed 15 sierpnia nie umiem się powstrzymać od wylewu lokalnego patriotyzmu. Nie mogę więc nie wspomnieć o „Dzieciach Poznania”, poznańskiej dumie i legendzie – 15 Pułku Ułanów Poznańskich.

15 Pułk Ułanów Poznańskich pierwszy raz dał się wrogom we znaki podczas Powstania Wielkopolskiego, kiedy brawurowo odbił Niemcom lotnisko Ławicę.
Ale apogeum sławy Pułku przypada na wojnę polsko-...

0
Brak głosów