Opel

Obrazek użytkownika kryska
Kraj


Premier Polski Tusk to ma gest !
Szkoda tylko, ze takiej hojności nie wykazywał w stosunku do polskich stoczni, czy choćby do polskich emerytów, których większość żyje poniżej minimum socjalnego, żeby nie pwiedzieć w nędzy.

Polski cudotwórca będzie wspomagał Opla .
Polski rząd długo twierdził, ze kryzys Opla nas nie dotyczy. W minionym tygodniu nieoczekiwanie postanowił wesprzeć sfinalizowanie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika meh
Blog

Jeszcze w maju, po spotkaniu w Brukseli ministrów krajów w których Opel ma swoje fabryki, pisałem że rząd okupujący Polskę zawalił sprawę na grube miliardy. Rząd nie skorzystał z okazji, by zrobić to czym najbardziej szczycą się zwolennicy UE, rząd nie okradł europejskiego podatnika[1].

Podczas gdy na majowym spotkaniu w sprawie Opla stawili się ministrowie takich mało ważnych krajów jak Wielka...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Królowa zażądała a sługus w prysiudach wykonuje.

Berlin zażądał, by do ratowania firmy dołożyły się państwa, gdzie są fabryki Opla .

Donald Tusk zgodził się, by Polska pomogła Niemcom ratować Opla. Dlatego rząd wypłaciaż 450 milionów euro. W ten sposób nasz kraj jest kolejnym państwem w Europie, które dogadało się w sprawie ratowania koncernu motoryzacyjnego .

http://www.dziennik.pl/gospodarka/...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika meh
Gospodarka

Unio-entuzjaści jako jeden z pozytywów bycia republiką o ograniczonej suwerenności podają przykład dotacji unijnych. Zupełnie wbrew głoszonej przez nich miłości paneuropejskiej i potępieniu nacjonalizmów, cieszą się jak dzieci że nam Polakom udało się okraść inne nacje na ileś tam miliardów euro. Z jednej strony taki europejczyk opowiada jak to szanuje inne nacje, z drugiej jednak cieszy się że...

0
Brak głosów