obiad

Obrazek użytkownika Popruch
Kraj

Minęło już ponad dwa lata, a kundelki szczekają jak najęte, zapluwają się i jak wściekłe uganiają się w kółko za własnym ogonkiem, byle pan miał ubaw, jak to debile kręcą się w kółko u uciesze gawiedzi.

Takie obrazki ostatnio na wsi widziałem, jak jeszcze młody byłem.

Zastanawiam się panie Migalski, co tak plujesz na posłów, którzy 10 kwietnia 2010 roku poszli do ruskiego baru zjeść obiad, gdzie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Obiad 4 czerwca a już pierwsza ofiara POdtrucia! Mamy już pierwszą ofiarę toksycznego menu D. Tuska! Miał więc rację Jarosław Kaczyński dziękując D. Tuskowi za zaproszenie na obiad! Grzegorz Schetyna z łakomstwa ( jego sam zresztą wygląd na to wskazuje!) spróbował jakiejś POtrawy pitraszonej przez restauratora Donalda na specjalny obiad 4 czerwca i...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zatrucie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika amelia007
Blog

Jak w temacie. Czekam na propozycje. Mogą być opatrzone zdjęciem. Niestety propozycje-zaproszenia nie mogę zrealizować z przyczyn obiektywnych w czasie obecnym, ale na wiosnę chętnie ulegnę eleganckim prośbom zaproszeniom do wykwintnych restauracji, barów mlecznych i innych przybytków smakowitego jadła. Póki co proszę o sugestie manualne. Lodówkę i tak mam prawie pustą, zaraz idę na zakupy, co...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Kuki
Blog

W króciutkim tekście pan prezydent Komorowski popełnił kilka różnego rodzaju błędów. Nie chce mi się wierzyć, że magister historii nie potrafi pisać.

Zastanawiam się, co może być przyczyną wtórnego analfabetyzmu magistra. Nie będę strzelał, co panu prezydentowi dolega. Najlepiej byłoby poddać pana prezydenta gruntownym badaniom lekarskim, bo nie może państwem władać osoba np. niespełna rozumu.

...

0
Brak głosów