Nowy Rok 2011

Obrazek użytkownika jwp
Blog

"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godził się z tym, czego zmienić nie mogę, odwagę, abym

zmieniał to, co zmienić mogę, i mądrość, abym potrafił odróżnić jedno od drugiego." - Kurt Vonnegut.

Ilu ludzi, tyle marzeń, nadziei, oczekiwań, życzeń.

A przecież nie stało się nic. Kalendarz swoje, a czas się nie zatrzymał nawet na ułamek sekundy. Rok 2011 będzie zwykłą ciągłością poprzednich lat.

...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika dzida
Kraj

W Nowy Rok 2011 Polska wkracza z nierozwiązanym żadnym poważnym problemem (w dziedzinie polityki, finansów, bezpieczeństwa, spraw społecznych), brakiem chęci ich rozwiązania ze strony rządzących, brakiem chęci rozliczenia rządzących ze strony mediów (bo zajętych waleniem w opozycję). Na domiar złego - u steru władzy mamy Premiera, który specjalizuję się w picowaniu rzeczywistości oraz Prezydenta...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Redakcja
Ogłoszenie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ostatnim w tym roku biuletynem. Ma on po części świąteczny, a po części noworoczny charakter. Szczęśliwego Nowego Roku.

Zachęcamy wszystkich do drukowania i kolportażu biuletynu. Biuletyn stanowi doskonałą ulotkę lub plakat. Prosimy o przesłanie pliku z biuletynem (lub samego adresu) wszystkim znajomym.

Kliknij i pobierz biuletyn - plik .pdf

Obejrzyj...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Humor i satyra

Wzorem ubiegłego roku, prezentuję Państwu Szopkę Noworoczną. Tegoroczna szopka jest widowiskiem słowno-muzycznym, co pozwala ją przedstawić np. w odpolitycznionej telewizji publicznej a także we wszystkich postępowych telewizjach - propagujących miłość i zaufanie do uczestników szopki. Podkłady muzyczne przedstawiłem na załączonych linkach. Warto je odsłuchać, by wczuć się w atmosferę miłości i...

0
Brak głosów